کانال آموزنده معرفی بهترین و جدیدترین کانال های تلگرام آموزنده

آیا میدانید…اسکلت شما به هنگام تولد دارای 300 استخوان است، اما وقتی بزرگ می شوید به 206 استخوان کاهش می یابد. آیا میدانید…افراد مو بور موی بیش تری از افراد مو خرمایی یا مو مشکی دارند. آیا میدانید…کوسه ها 8 حس دارند در حالی که انسان ها 5 حس دارند. آیا میدانید…قورباغه ها بیشتر از طریق پوستشان آب می نوشند. با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.

کانال آموزنده معرفی بهترین و جدیدترین کانال های تلگرام آموزنده

ـ سرعت گردباد گاهی به۳۰۰ تا ۴۵۰ کیلومتر در ساعت می رسد. ـ متوسط وزن مردان در کره زمین بیش از وزن زنان است. عسل تنها ماده غذایی است که خراب و فاسد نمی شود، عسل هایی که در مقبره فرعون های مصر پیدا شده اند توسط باستان شناسان مورد آزمایش قرار گرفته و سلامتی آن ها تایید شده است. یک فرد می تواند یک ماه بدون غذا زندگی کند، اما فقط یک هفته بدون آب زنده می ماند، اگر مقدار آب در بدن شما فقط 1٪ کاهش یابد، احساس تشنگی خواهید کرد و اگر 10٪ کاهش یابد، شما می میرید.

دانستنیها پزشکی

گربه پا سیاه کوچکترین گربه وحشی جهان است که تنها 20 سانتی متر طول دارد. ماهی مرکب بزرگ ترین چشم روی زمین را دارد که اندازه هر کدام بالای 15 اینچ (38 سانتیمتر) است. آن ها می توانند زمین لرزه را از فاصله ی 75 مایلی (120 کیلومتری) و پنج روز قبل از وقوع آن حس کنند. نظر شما راجع به این دانستنی‌ها چیست؟ کدام جمله بیشتر شما را متعجب کرد؟ آیا شما هم آیا می‌دانید جالب می‌دانید؟ آن را به ما بگویید.

دانستنی های جالب و خواندنی درباره میوه ها که شاید ندانید

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کوکا توسط سایت های دیگر بدون کسب اجازه قبلی دانستنیهای عجیب ممنوع می باشد. حلزون ها از 3 سال تا 6 سال می توانند به خواب زمستانی بروند. هویج در اصل ارغوانی رنگ است و رنگ نارنجی امروزی به خاطر آن است که در قرن 17 میلادی هلندی ها با پیوند زدن هویج های مختلف رنگ نارنجی آن را پرورش دادند.

  • ـ‌ اولین زیر دریایی جهان در سال ۹۵۷ هجری شمسی طراحی شد.
  • احتمالا شنیدن و اطلاع از این نکات برای شما نیز جذاب خواهد بود.
  • نظر شما راجع به این دانستنی‌ها چیست؟ کدام جمله بیشتر شما را متعجب کرد؟ آیا شما هم آیا می‌دانید جالب می‌دانید؟ آن را به ما بگویید.
  • در سال 1915، سیسیل چاب میلیونر یک هدیه بسیار عجیب برای همسرش تدارک دید، او استون هنج را به همسرش داد با این حال همسرش که مفهوم و ارزش این هدیه را نمی دانست، آن را به مردم بریتانیا بخشید.
  • دانستنی های جالب و کوتاه– آیا می دانستید هنگامی که عطسه می کنید، قلب شما برای یک میلی ثانیه متوقف می شود.
از سال 1922 بیش از 290 کوهنورد در کوه اورست جان خود را از دست داده اند و بیشتر مرگ و میرها به دلیل بهمن اتفاق می افتد. © کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ستاره است. سلام با تشکر از سایت زیباو زحمات شما مجموعه خوبی آماده… ـ از آنجا که آب رنگ قرمز را جذب می‌کند ، رنگ آب را سبز مایل به آبی میبینیم.

جملات پند آموز کوتاه با مفاهیمی ناب

هم می توانیم تخصص ها و هنر خود را برای کمک به کاربران به خرج دهیم و هم گره ای از کاربران باز می نماییم. آلودگی های روی موبایل ها می تواند صدمات جبران ناپذیری برای کاربران به دنبال داشته باشد. از این رو در هنگام استفاده از موبایل های هوشمند خود باید به این نکات دقت داشته باشیم.