کتاب درسی ششم با تخفیف ویژه و ارسال رایگان تلکتاب | ketabko

بعد از این مقطع دانش‌آموز وارد دورۀ متوسه اول شده و کم‌کم از حال و هوای کودکی خود فاصله می‌گیرد. این مقطع از یک نظرِ دیگر نیز برای دانش‌آموزان و والدین مهم است، آن هم آمادگی برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان است. پس در این سال تحصیلی خانواده نگرانی‌های بیشتری نسبت به تهیۀ کتاب‌های کمک آموزشی دارند. در این مقالۀ آموزشی از استادبانک به معرفی بهترین کتاب های کمک درسی ششم ابتدایی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و آمادگی برای ورود به خرید کتاب کمک درسی ششم دبستان مدارس برتر پرداخته‌ایم. همچنین تمام دروس سال ششم ابتدایی یعنی درس های ریاضی ششم دبستان، علوم تجربی ششم دبستان، فارسی ششم دبستان، هدیه های آسمان ششم دبستان، آموزش قرآن ششم دبستان و مطالعات اجتماعی ششم دبستان را در بر می گیرد.

در مقطع ششم برای کسب آمادگی بیشتر دانش‌آموزان برای ورود به دوره اول متوسطه، دو عنوان جدید «کار و فناوری» و «تفکر و پژوهش» به عناوین درسی اضافه می‌شود. در این دو کتاب درباره موضوعاتی مانند کار با رایانه و فرایندهای تصمیم‌گیری با هدف تقویت مهارت‌های نوجوانان بحث شده است. مجموعه کتاب های زیبا بنویسیم از نشر قدیانی منبعی مناسب برای آموزش دستخط زیبا برای دانش‌آموزان ابتدایی هستند و کتاب زیبا بنویسیم ششم ابتدایی قدیانی هم از همین مجموعه است. یادگیری زیبانویسی نه تنها در سنین پایین آسان‌تر است بلکه یک خط تحریری زیبا اعتمادبه‌نفس دانش‌آموز را افزایش داده و باعث ارتقا شخصیت وی در مدرسه می‌شود.

  • دروس طلایی ششم کاگو 559 صفحه دارد و گروه مولفان انتشارات کاگو وظیفه تالیف آن را بر عهده داشته اند.
  • اگر از دانش‌آموزان، اولیا و مربیان این پایه هستید و یا قصد خرید کتاب های کمک آموزشی ششم دبستان با تخفیف را دارید، کتابانه، مرجع خرید کتاب، می‌تواند راهگشای شما باشد.
  • به‌همین دلیل کلاس ششم یکی از حساس‌ترین دوران تحصیلی فرزند شما به حساب می‌آید و باید آن را با موفقیت به پایان برساند.
  • این کتاب در کنار توضیح تمامی مفاهیم و مباحث کتب درسی ششم ابتدایی، پاسخ تمامی تمرین‌ها و پرسش‌های طرح شده در آنان را نیز ارائه می‌کند.
  • در بخش «آموزش و تست» یادگیری از سطح مطالب کتاب درسی آغاز شده و قدم به قدم پیشرفته‌تر می‌شود.
  • لذا در کنار استفاده از کتب درسی، خرید کتاب کمک درسی نیز به‌شدت توصیه می‌شود.

کتاب رشادت فارسی ششم ابتداییانتشارات مبتکرانرا می‌توان یکی از بهترین کتاب های کمک درسی فارسی ششم دبستان با هدف آمادگی برای شرکت در امتحانات ورودی مدارس خاص از جمله تیزهوشان دانست. این کتاب هم ساختاری مبتنی بر درس‌نامه و پرسش دارد اما درس‌نامه آن به شکلی تدوین شده که بیشترین بازدهی را به ارمغان بیاورد. قبل از نهایی کردن خرید خود باید از سطح علمی خود آگاه باشید و با توجه به درصد ضعفی که در تحصیل خود احساس می‌کنید، برای خرید کتاب کمک درسی دست به کار شوید. بهترین کتاب‌های کمک درسی مقطع ششم دبستان کتاب‌هایی هستند که بیشترین حجم اطلاعات را به ساده‌ترین زبان ممکن شرح می‌دهند.

کتاب خط به خط هوش کلامی ششم دبستان پویش

کتاب درسی ششم با تخفیف ویژه و ارسال رایگان تلکتاب | ketabko از این رو کتاب‌های کمک درسی متفاوتی با هدف رشد و پیشرفت دانش آموزان چه در زمینه‌ی درسی و چه در زمینه تقویت هوش منتشر شدند. سری کتاب های کارپوچینو گاج، یکی دیگر از سری کتاب های کمک درسی ششم دبستان است که موردتوجه اولیا و مربیان قرار گرفته است. این کتاب ها در درس‌های مختلف، با ارائه درس‌نامه‌های مختصر و کاربردی و ارائه تمام نکات، تمامی زیروبم دروس را به دانش‌آموزان می‌آموزند. در کنار این درس‌نامه‌ها، تمرین‌ها، مثال‌ها و سؤالات امتحانی زیادی نیز گنجانده شده است. پاسخ‌دادن به سؤالات زیاد و جامعی که در این کتاب جمع‌آوری شده، باعث تمرین هرچه بیشتر دانش‌آموزان و از بین بردن تمام نقاط مبهم دروس شده و آن‌ها را در حافظه بلندمدت دانش‌آموزان جاگذاری می‌کند. کتاب های آموزش کتاب درسی، از جمله بهترین کتاب های کمک درسی ششم دبستان هستند.

کتاب های گام به گام دروس (شاه کلید) کلاغ سپید، کتابی است جامع که تمام دروس این پایه را پوشش داده و آن را می‌توان در زمره بهترین کتاب کمک درسی ششم دبستان قرار داد. کتاب IQ (آی‌کیو) ششم ، یکی از بهترین کتاب کمک درسی ششم دبستان برای دانش‌آموزانی است که می‌خواهند خود را به چالش بکشند، فراتر از سطح کتاب بدانند و یا برای آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی آماده شوند. در کتاب IQ هوش ششم گاج، تست‌های بسیار زیاد به صورت فصل‌به‌فصل در درس‌های ریاضی، فارسی، مطالعات اجتماعی، علوم‌تجربی، هدیه‌های آسمان، آموزش قرآن و تفکر و پژوهش به همراه پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی ارائه شده است.

عنوان از بهترین رمان های دخترانه