ویترین طلا فروشی ام دی اف

نورپردازی مناسب و جذاب تاثیر زیادی در شیکتر و زیباتر دیده شدن لباسها دارد. سعی کنید شیکترین لباسها در بهترین جای مغازه باشد. به هرحال این نکته وجود دارد که اولین چیز در نگاه اول دکوراسیون و نحوهی چیدمان لباسها است که نظر افراد را جلب خواهد کرد. تمام چیزی که نیاز دارید مقداری خلاقیت، رنگ های جذاب و مقداری لوازم جالب توجه است که نگاه ها را سریعا به سمت ویترین مغازه جذب کند. نورپردازی کل دیوارها محیط را جذاب کرده و مشتری احساس خوبی پیدا میکند و همین حس خوب باعث بازگشت مجدد افراد به فروشگاه شما خواهد شد. چنین دکوراسیونی نباید لزوما با گران قیمت ترین طرح ها و متدها اجرا شود، بلکه می تواند با روش های هوشمندانه ای به تصویری که باید داشته باشد، دست پیدا کند. یک دست بودن و پیوستگی نور در مقوله روشنایی ویترینها و طبقات اهمیت دو چندان پیدا میکند. ویترین طلافروشی نقش مهمی در طراحی داخلی طلافروشی ایفا میکند.

در تصویر فوق از ویترین های ذوزنقه ای شکل استفاده شده است که دور تا دور آن ها را ورقه های طلایی رنگ تشکیل داده اند و فضای داخلی شان سفید رنگ و نورانی است. نام شرکت با رنگ طلایی روی سردر ورودی حک شده است و نور در همه قسمت ها به چشم می خورد. در تصویر بالا می توانید ببینید که سنگ مرمر سفید رنگ به عنوان طاقچه روی سطح دیوارهای کرمی قرار گرفته است. به کارگیری این رنگ به عنوان پس زمینه ویترین یا همان محلی که جواهرات روی آن قرار می گیرد، مناسب است. برای ایجاد این جلب توجه، طراحی ویترین و درخشندگی آن در نگاه اول بیشترین تاثیر را بر روی عابرین خواهد گذاشت. این مرکز ۳۵۰ مغازه دارد که در میان آن ها ۳۳ مغازه مخصوص طلا و جواهرات است پس اگر قصد خرید طلا در دبی را داشته باشید می توانید روی این مرکز حساب کنید در صورت گرسنگی ۴۰ رستوران با غذاهای متنوع در وقتی مانکنهای زنده، ویترین مغازهها میشوندسالهای زیادی از آن روزهایی که در دل خیابانها و مراکز خرید شهر قدم میزدیم نمیگذرد روزهایی که از میان شلوغیها به رنگ و لعاب ویترین مغازهها نگاه میکردیم و مانکنهای لباس به تن چشممان را میگرفتند و توجه ما راهنمایی در مورد افتتاح طلا فروشی انجمنهای پرشین تولزدر این زمانه بی های و هوی لال پرست، خوشا به حال کـــلاغای قیل و قال پرست؛ چگونه شــرح دهم لحــظه لحــظه خـود را، برای این هـمه ناباور خیـــــــال پرســـت ؟

استفاده از مواد و مصالح در طراحی یک مغازه طلا فروشی از چه اهمیتی برخوردار است؟ زمانی اگر میشه قدم به قدم از اولین فعالیت های خودتت در این زمینه بگو که از کجا بود و با چه کسی و چطور؟ چه چیزی باعث موفقیت این طرح های جواهرفروشی می شود؟ چیزی که در دکوراسیون این فضا جلب توجه می کند، قاب های روی دیوار هستند که گوشه های منحنی، لبه های گچبری شده و پس زمینه ای روشن و نورپردازی شده دارند. این موضوع، چیزی است که در طراحی داخلی فضای فوق به خوبی نشان داده شده است. این یک ویترین ساده و کوچک است که با داشتن حداقل ها به خوبی طراحی شده است. برای به حداکثر رساندن پتانسیل فروش، برای هر سانتی متر فضا برنامه ریزی کنید و چیدمان ویترین مغازه طلا فروشی را بهینه کنید.

طراحی داخلی جواهر فروشی : طراحان فرم و عملکرد ارائه کننده انواع خدمات دکوراسیون ساختمان حتما شما هم میدانید دکوراسیون، در فروش فروشگاه شما چقدر تاثیر طراحی مغازه طلا و جواهری دارد. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی میتواند خیال شما را از بابت فروش طلاها آسوده کند. ویرتین های داخل میز که جلوتر قرار گرفته اند، همگی نورپردازی شده اند و صندلی هایی در دو سمت آن ها قرار داده شده تا فروشنده و مشتری بتوانند از آن ها برای گفتگوی بهتر استفاده کنند. فضای داخل قاب ها گود است و زیور آلات قیمتی را در بر می گیرد. علاوه بر موارد ذکر شده، مبحث دیگری که در طراحی این فروشگاهها باید به آن دقت زیادی داشته باشیم، امنیت این مجموعه است که از تمامی موارد ضروریتر است. به این منظور که سایت شما در عین شیک و جذاب بودن مدرن و خاص باشد تا تفاوتش با دیگر سایت ها به وضوح دیده شود در یک کلام یک سایت سفارشی برای مشتریان خاص و با اعتبار شماست که همان طور که از نمونه های طراحی شده ما مشخص است هیچ یک از دو سایت مشتریان ما اصلا یکی و شبیه به هم نیستند این مورد بسیار حائز اهمیت هست که برخی از شرکت های طراحی سایت متاسفانه یک نسخه را برای تمام مشتریان خود می پیچند و همین مورد باعث مشکلات عدیده و بسیار زیادی برای آن برند و کسب و کار خواهد افتاد.

با توجه به فضای کم و طولی ویترین که به خاطر محیط کوچک آن تا حدی محدود شده است، در طراحی ویترین به جای استفاده از عناصر افقی و پهن، عناصر عمودی و کشیده به سمت بالا مورد استفاده قرار گرفته اند. در حقیقت هر وسیله ای که سرعت سارقین را تا حد زیادی کاهش دهد، آنها را از انجام این امر باز می دارد. محل قرارگیری ویترین های داخلی یک فروشگاه طلا و جواهر از اهمیت زیادی برخوردار است. در عین حال به دلیل بالا بودن قیمت طلا باید از امنیت کافی برخوردار باشد تا امکان دزدی به حداقل رسیده تا از ضرر جلوگیری شود.

برای جذب مشتریان خانم نیز این رنگ ها و سبک ها بسیار محبوب و مناسب تر می باشد. اغلب مراجعه کنندگان به طلا فروشی، خانم ها هستند پس لازم است تا روی جلوه های ظاهری و جذابیت های بصری دقت بیشتری به خرج داد. در این نوع طراحی هم همانند تمام کارهای دیگر باید به متخصصین این حوزه مراجعه شود تا بهترین طراحی و دکوراسیون مغازهی طلافروشی اجرا شود. به همین علت، پروژه طراحی داخلی جواهر فروشی یکی از سخت ترین پروژه هایی است که در حوزه کار معماری و طراحی دکوراسیون داخلی انجام می شود. قسمتی از این تصویر به ماهیت خود فروشگاه و خصوصیات ظاهری اجناس آن برمی گردد، اما بخش دیگر که می تواند بسیار مهم تر نیز باشد، تصویری است که دکوراسیون چنین فضاهایی در ذهن ما ایجاد می کند. برای مثال اگر می خواهید ویترین مغازه ی شما معرف فروشگاه لباس بانوان باشد، با ایجاد اشکال منحنی و ظریف و استفاده از رنگ های روشن و ملایم به طراحی ویترین بپردازید، در این صورت، ظرافت را با کمک اشکال هندسی به شیوه ای غیر مستقیم نمایش داده اید. به کارگیری از دیگر اقسام هندسی می تواند زیبایی محیط فروشگاه شما را دو چندان نماید.

در قسمت پذیرش، از کاناپه هایی به رنگ بنفش استفاده شده است که احساس اشرافی و در عین حال راحتی را به کسانی که در آن محیط به انتظار می نشینند القا می کند. برای طراحی دکوراسیون اینگونه مغازه ها بهتر است به این نکته توجه نمایید که دکوراسیون باید به گونه ایی باشد که انواع پوشاک نمایش خوبی داشته باشند و به راحتی طرح و مدل آنها قابل رویت باشد و همچنین فضای دسترسی مشتری نیز فراهم آمده باشد تا موجب رضایت مشتری و همچنین خرید مناسب وی شود. قرار دادن طلا در ویترینها موجب خواهد شد تا مشتری قبل از ورود به طلافروشی انتخاب خود را انجام دهد. در بخش مرکزی متوسط است، و همینطور تا اقصی نقاط ادامه دارد. تصویر بالا فضایی را به نمایش می گذارد که اکثر قسمت های آن تاریک هستند و تنها بخشی که مخصوص ویترین و نمایش جواهرات است، روشنایی دارد. مرمر یکی از انتخاب های عالی برای طراحی داخلی چنین فضایی است.

در آن زمان این سیاست آن قدر منحصربهفرد بود، که در صفحه اول بسیاری از روزنامهها منعکس شد. بسیاری از فروشندگان اطلاع کافی ندارند و یا تمایل چندانی به فراگیری دانش مرتبط با موضوع ندارند؛ امروزه هر کسب کاری که با نیازها و سلیقه مشتری تغییر نکند و کسب و کار خود را بروز ننماید، محکوم به شکست می شود. نکته ای که تصویر بعدی را به تصویر قبلی مرتبط می کند، استفاده از رنگ بنفش است. اما این شیشه برای ویترین سایر مغازه ها گزینه مقرون به صرفه ای است که به طور کلی امنیتی را نیز به همراه ندارد و برای خرد و یا شکستن آن به قطعه های بزرگ تنها حداقل نیرو را می طلبد. لوازم و تاسیسات امنیتی باید طوری تعبیه شوند که تاثیر منفی بر زیبایی محیط نگذارند. این مجموعه با حمایت های بی دریغ مشتریان گرامی و تکیه بر خلاقیت کارشناسان داخلی توانسته با هزينه ای بسیار مناسب، كيفيت متفاوتی را ارائه نماید.

سعی کنید فضایی برای نشستن و استراحت مشتری فراهم کنید. دکوراسیون فضایی با کاربری تجاری، به ویژه طراحی داخلی طلا فروشی از جمله پروژه هایی ست که نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد. برای دیزاین فروشگاه طلا فروشی پیشنهاد میشود به هیچ عنوان از رنگهایی که در طیف رنگهای هیجان آور و شاد محسوب میشود استفاده نشود مانند رنگهای سبز و یا قرمز. استفاده از مخمل به عنوان یک پارچه زیبا و نفیس که رنگی منحصر به فرد و شکیل دارد، ایده جذابی است که این دیوارها را زیبا کرده است. در مورد دیوارها طراحان از تکنیک های مدرن برای ساخت نورگیرها و پرده ها استفاده کرده اند که جایگزین بسیار مناسبی برای نوع سنتی و قدیمی آن هاست. طراحی دکور مغازه. طراحی دکور مغازه برای کسانی که میخواهند فروش بیشتر را تجربه کنند بسیار مهم است؛ چون میخواهند تجربه لذت بخش خرید را به مشتریان خود هدیه کنند. بولگاری از معروف ترین برندهای فروش طلا و جواهر در دنیاست که بسیاری از شما با نام آن آشنایی دارید و طرح های زیبا و خیره کننده اش را در مجلات مختلف یا حتی از نزدیک دیده اید.

این فروشگاه دو طبقه، جمعا 929 مترمربع مساحت دارد. پلان طبقه، دکور، وسایل نمایش و جلوه های نورپردازی جواهرفروشی اجزای اصلی هویت مغازه هستند. نورپردازی نقش مهمی در نمایش کالاها و دکوراسیون طلافروشی دارد. سبک کار شما در نحوه و انتخاب نوع دکوراسیون بسیار نقش دارد. بهترین حالت برای دکوراسیون مغازه جواهر فروشی دقیقاً همانی ست که جواهر فروشی های بسیار بزرگ آن را اجرا می کنند؛ با ورود به مغازه فضایی باز در مقابل شماست و هر جواهر در قسمتی مشخص قرار گرفته است. بیاد داشته باشید کف، سقف و دیوارها از اهمیت یکسانی برخوردارند و فضایی که شما طراحی میکنید از ترکیب همۀ اینها به وجود می آید. باکس های مذکور در قسمت زیرین خود صفحه های طلایی رنگ دارند و از چهار سوی خود با میله های طلایی به سقف وصل شده اند. برای طراحی این مغازه 50 متری طلا فروشی، طراحان شیپ با توجه به سبک کار صاحبان این مشاغل و نیاز آنها، سبک کلاسیک و پرزرق و برق آن را به عنوان بهترین گزینه برای طراحی این فضا انتخاب کردند تا بدین وسیله همخوانی خاصی میان رنگ های دکوراسیون و زیورآلات (رنگ طلایی) ایجاد کنند. همان گونه که می بینید در طراحی داخلی این فضا نیز از رنگ بنفش به عنوان پس زمینه محل قرارگیری جواهرات استفاده شده است.