هواساز قیمت و خرید دستگاه هواساز خانگی و صنعتی بتا تهویه-بتا تهویه

سپس این هوا توسط یک سری مجراها و دریچه‌ها به اطراف ساختمان منتقل می‌شود، با اکثر سیستم‌ها شامل کانال‌های اضافی و دریچه‌هایی برای استخراج هوای کهنه به AHU، جایی که توسط یک فن به اتمسفر بازگردانده می‌شود. فن یا بادزن ، یکی از اصلی ترین اجزای یک سیستم هواساز جهت ایجاد جریان هوا است. فن یا بادزن مورد استفاده در سیستم بسته به نوع طراحی می تواند یکی از مدل های فن سانتریفیوژ بکوارد باشد. جنس فن ها از ورق گالوانیزه می باشد که در مقابل رطوبت موجود در محفظه داخلی دستگاه مقاومت دارد. در مرحله نهایی در برخی از انواع هواسازها توسط دستگاه رطوبت زن و رطوبت گیر پارامتر نسبت رطوبت هوا نیز کنترل می گردد. در برخی موارد دستگاه ملزم به افزایش شدید رطوبت نسبی هوا می باشد که در این صورت به آنها ایرواشر نیز گفته می شود .

انواع هواساز بر اساس سیستم کنترلی

اما در بسیاری از موارد در هواسازهای ساختمانی از فن های سانتریفِوز یا همان گریز از مرکز شرکت مهندسی بتا تهویه استفاده می کنند. فن های استفاده شده در دستگاه های هواساز مجهز به روتور دوگانه بک‌وارد و فوروارد می باشند و می توانند در هر دو طرف جریان هوا را جا‌به‌جا نمایند. نکتۀ دیگری که دربارۀ سیستم دمندۀ هواسازها وجود دارد، میزان سروصدای آن ها می باشد. در مدل های جدید این محصول از فن هایی با بالانس استاتیکی بالا استفاده می شود. فیلترهای سلولزی می توانند قابلیت جذب بالایی داشته باشند و جلوی ورود ذرات گرد و غبار را نیز به داخل دستگاه بگیرند.

  • اگر بخواهیم به صورت دسته بندی شده پیش برویم می توانیم تعدادی از این کارها را تشریح کنیم.
  • هواساز دستگاهی برای تامین هوای مطبوع و سالم با دست یافتن به دما و رطوبت مناسب است.
  • تا انتهای این نوشتار ما را همراهی کنید تا تمامی جملات به طرز موثری در ذهن شما نقش ببندد.
  • یک فن هوای جبرانی یا گردش داخلی، یک کویل حرارتی، یک کویل پیش سرد و یک رطوبت زن از جمله تجهیزات مازاد هستند که معمولاً یک هواساز بصورت درخواستی نصب می‌شوند.
  • مانا تهویه برای مردم رشت و گیلان یک برنامه خاص را طرح ریزی کرده است.

البته حفظ آب بدن بسیار مهم است، اما یک سیستم هواساز به مبارزه با کم آبی احتمالی کمک می کند. عواملی که بر قیمت هواساز ها تاثیر گذار است ظرفیت و مقدار هوادهی آن است. تمامی چیزهای که در دستگاه هواساز استفاده شده است مانند نوع، مدل، و تکنولوژی و….

هواساز Air Handling Unit مدل P360 (هواساز مخصوص سالن قارچ)

خصلت متون ما به نحوی است که افراد را از مبتدی تا حرفه ای شامل می شود. شما در هر سطحی از آگاهی باشید، به راحتی خواهید توانست با لحن و گفتار ما ارتباط برقرار کنید. در این مقاله ما به دنبال آن هستیم که با مخاطب خود به یک زبان مشترک برسیم تا بتوانیم به راحتی مفاهیم را انتقال دهیم. آن گاه شما خواهید توانست نحوه عملکرد دستگاه هواساز را به دقیق ترین حالت ممکن فرا بگیرید. در مورد هر چیزی که بخواهیم می نویسیم و به راحتی با مخاطب خود صحبت می کنیم.

بدنه یک دستگاه هواساز یا هوارسان از سه قسمت شاسی، فریم و بدنه تشکیل شده است. شاسی دستگاه معمولا از ناودانی فابریک یا ورق خم‌کاری شده می‌باشد که بر اساس ابعاد و وزن دستگاه طراحی و ساخته می‌ شود. فریم دستگاه هواساز از جنس پروفیل آلومینیوم اکسترود شده با اتصالات از جنس آلومینیوم دایکاست با استحکام بالا می‌ باشد. البته بعضی از شرکت‌های تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع اقدام به استفاده از پروفیل ‌های از جنس پلی آمید در ساخت فریم دستگاه هواساز نموده ‌اند. بدنه دستگاه هواساز دارای دو قسمت جدار داخلی و جدار خارجی می‌ باشد.

هواساز قیمت و خرید دستگاه هواساز خانگی و صنعتی بتا تهویه-بتا تهویه