متقاضیان خرید خودرو بخوانند/ جزییات جدید درباره نحوه ثبت‌نام و نوع خودروها در طرح یکپارچه خودرو

– کوییک GX R (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

بنابراین پیش‌نیاز ثبت‌نام متقاضیان برای فهرست نوبت‌دهی، وکالتی کردن حساب شخصی متقاضی به‌نام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و مسدود کردن وجه اعتبار است.

– کوییک GX (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

FMC-T۵

– شاهین اتوماتیک (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– ساینا S

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو از امروز (چهارشنبه،۲۰ اردیبهشت) می‌توانند نسبت به افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت اقدام کنند.

JAC J۴

همچنین در روز دهم تیرماه ۱۴۰۲ پایش پنج اولویت متقاضیان انجام و در سامانه اعلام خواهد شد.

– X۵۵ Pro IE

– ساینا GX (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

برپایه این گزارش، اولویت بندی با دستگاه های نظارتی با الگوریتم مورد تایید قبلی در روز هفدهم خرداد ماه به انجام خواهد رسید و از ۱۸ تا ۳۱ خرداد ماه اطلاعات متقاضیان و حذف افرادی که واجد شرایط تقاضا نیستند (مطابق پایش ثبت احوال، ناجی و غیره) به انجام خواهد رسید.

۲۲۳۲۲۵


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1764392/%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85

پس از آن، از ۲۹ اردیبهشت تا سوم خرداد ماه بررسی اطلاعات واجدان شرایط از منظر داشتن حساب وکالتی با موجودی مسدود شده به عنوان پیش نیاز انجام ثبت نام و اعمال بلک لیست‌ها (اولیه خودروسازان، نخستین دوره فروش سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی) انجام خواهد شد.

– اطلس (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

بالاخره در روز پانزدهم تیرماه، امکان ثبت نام متقاضی بر اساس فراخوان خودروساز بر مبنای زمان بندی اعلامی انجام خواهد شد.

SUBA M۴

کرمان‌موتور

به گفته «عبدالله توکلی لاهیجانی» مدیرکل صنایع خودروی وزارت صمت، خودروسازانی که در این دوره از طرح حضور دارند، مطابق برنامه تولیدشان تا نیمه نخست سال ۱۴۰۳ به عرضه محصولات خواهند پرداخت.

KMC J۷

FMC-SX۵

مطابق فرآیند اجرایی و جدول زمان‌بندی دومین دوره سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، نخستین مرحله این طرح با وکالتی کردن حساب شخصی و مسدود کردن مبلغ موجودی مورد نیاز به نفع سازمان حمایت از امروز (چهارشنبه، ۲۰ اردیبهشت) آغاز شد و تا روز جمعه (۲۹ اردیبهشت) ادامه خواهد یافت.

– ساینا GX دوگانه‌سوز (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

وجود وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی برای همه متقاضیان طرح عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیرتاکسی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت الزامی است.

– X۲۲ pro MT

بر اساس این گزارش، موجودی لازم برای انجام ثبت‌نام در فهرست نوبت‌دهی همه خودروهای داخلی ۱۰۰ میلیون تومان است و این وجه اعتبار فقط لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان مسدود شود.

در مرحله سوم، ثبت نام و انتخاب اولویت ها توسط متقاضیان واجد شرایط در مورخ سوم تا سیزدهم خرداد ماه به انجام خواهد رسید.

– X۲۲ pro IE Turbo

مدیران‌خودرو

– Arrizo ۵ turbo IE LF

– Tiggo ۸ PRO Premium

– کوییک اتوماتیک

در این مرحله متقاضیان واجد شرایط که وجه اعتبار لازم را در حساب وکالتی خود مسدود کرده‌ اند، امکان انتخاب پنج اولویت به‌منظور ثبت‌نام اولیه برای قرار گرفتن در فهرست نوبت‌دهی یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی برمبنای لیست انتظار را خواهند داشت.

وی از عرضه ۲۳ خودرو در این دوره از طرح خبر داد.

– ساینا GX اتوماتیک (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– ساینا S اتوماتیک

JAC S۳

– شاهین

گروه سایپا

– Arrizo ۶ PRO

برپایه این گزارش، خودروهای دومین طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت‌دهی (طرح عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیرتاکسی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) به شرح زیر است:

فردا موتورز