متقاضیان خرید خودرو بخوانند/ جزییات جدید درباره نحوه ثبت‌نام و نوع خودروها در طرح یکپارچه خودرو

بالاخره در روز پانزدهم تیرماه، امکان ثبت نام متقاضی بر اساس فراخوان خودروساز بر مبنای زمان بندی اعلامی انجام خواهد شد.

– ساینا GX (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– شاهین

– Tiggo ۸ PRO Premium

– ساینا S

وی از عرضه ۲۳ خودرو در این دوره از طرح خبر داد.

مدیران‌خودرو

– شاهین اتوماتیک (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

فردا موتورز

گروه سایپا

وجود وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی برای همه متقاضیان طرح عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیرتاکسی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت الزامی است.

JAC J۴

– X۵۵ Pro IE

به گفته «عبدالله توکلی لاهیجانی» مدیرکل صنایع خودروی وزارت صمت، خودروسازانی که در این دوره از طرح حضور دارند، مطابق برنامه تولیدشان تا نیمه نخست سال ۱۴۰۳ به عرضه محصولات خواهند پرداخت.

برپایه این گزارش، اولویت بندی با دستگاه های نظارتی با الگوریتم مورد تایید قبلی در روز هفدهم خرداد ماه به انجام خواهد رسید و از ۱۸ تا ۳۱ خرداد ماه اطلاعات متقاضیان و حذف افرادی که واجد شرایط تقاضا نیستند (مطابق پایش ثبت احوال، ناجی و غیره) به انجام خواهد رسید.

– X۲۲ pro IE Turbo

– ساینا S اتوماتیک

SUBA M۴

کرمان‌موتور

مطابق فرآیند اجرایی و جدول زمان‌بندی دومین دوره سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، نخستین مرحله این طرح با وکالتی کردن حساب شخصی و مسدود کردن مبلغ موجودی مورد نیاز به نفع سازمان حمایت از امروز (چهارشنبه، ۲۰ اردیبهشت) آغاز شد و تا روز جمعه (۲۹ اردیبهشت) ادامه خواهد یافت.

KMC J۷

بنابراین پیش‌نیاز ثبت‌نام متقاضیان برای فهرست نوبت‌دهی، وکالتی کردن حساب شخصی متقاضی به‌نام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و مسدود کردن وجه اعتبار است.

FMC-SX۵

همچنین در روز دهم تیرماه ۱۴۰۲ پایش پنج اولویت متقاضیان انجام و در سامانه اعلام خواهد شد.

۲۲۳۲۲۵


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1764392/%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85

JAC S۳

– کوییک اتوماتیک

در مرحله سوم، ثبت نام و انتخاب اولویت ها توسط متقاضیان واجد شرایط در مورخ سوم تا سیزدهم خرداد ماه به انجام خواهد رسید.

در این مرحله متقاضیان واجد شرایط که وجه اعتبار لازم را در حساب وکالتی خود مسدود کرده‌ اند، امکان انتخاب پنج اولویت به‌منظور ثبت‌نام اولیه برای قرار گرفتن در فهرست نوبت‌دهی یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی برمبنای لیست انتظار را خواهند داشت.

– ساینا GX دوگانه‌سوز (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– ساینا GX اتوماتیک (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

برپایه این گزارش، خودروهای دومین طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت‌دهی (طرح عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیرتاکسی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) به شرح زیر است:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو از امروز (چهارشنبه،۲۰ اردیبهشت) می‌توانند نسبت به افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، موجودی لازم برای انجام ثبت‌نام در فهرست نوبت‌دهی همه خودروهای داخلی ۱۰۰ میلیون تومان است و این وجه اعتبار فقط لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان مسدود شود.

– کوییک GX (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– اطلس (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– Arrizo ۶ PRO

پس از آن، از ۲۹ اردیبهشت تا سوم خرداد ماه بررسی اطلاعات واجدان شرایط از منظر داشتن حساب وکالتی با موجودی مسدود شده به عنوان پیش نیاز انجام ثبت نام و اعمال بلک لیست‌ها (اولیه خودروسازان، نخستین دوره فروش سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی) انجام خواهد شد.

FMC-T۵

– کوییک GX R (زمان تحویل، نیمه دوم ۱۴۰۲)

– X۲۲ pro MT

– Arrizo ۵ turbo IE LF