فنر قیمت خودرو در رفت/ آخرین قیمت پژو، سمند، ساینا، دنا و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی روند بازار خودرو، از نوسان شدید قیمت‌ها حکایت دارد؛ به طوری که برخی خودروها در حال کانال‌شکنی و ورود به قیمت‌های جدید هستند.

فنر قیمت خودرو در رفت/ آخرین قیمت پژو، سمند، ساینا، دنا و شاهین + جدول

گزارش‌های میدانی خبرآنلاین از بازار خودرو، از رشد ۱۰ میلیون تومانی قیمت دناپلاس اتوماتیک توربو آپشنال مدل ۱۴۰۲ حکایت دارد. قیمت این خودرو به ۹۲۵ میلیون تومان رسیده است. دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم با افزایش ۵ میلیون تومانی، ۷۱۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

۲۲۳۲۲۵


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1859471/%D9%81%D9%86%D8%B1-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%BE%DA%98%D9%88-%D8%B3%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%AF%D9%86%D8%A7-%D9%88-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86

اما پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در روزهای گذشته از مرز ۷۰۰ میلیون تومان عبور کرده و به قیمت ۷۰۵ میلیون تومان رسید. این خودرو از ابتدای دی‌ماه ۴۵ میلیون تومان گران شده است. البته پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ در بازار ۷۱۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

بنا به این گزارش، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۲ در بازار با افزایش ۱۰ میلیون تومانی، به قیمت ۸۲۵ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۵۰ میلیون تومان گران شده است. قیمت تارا دنده‌ای V۲ مدل ۱۴۰۲ نیز ۵ میلیون تومان گران شده و به ۷۲۵ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه ۵۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ میلیون تومان گران شده و در بازار ۷۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

در این میان، راناپلاس مدل ۱۴۰۲ در بازار ۵۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۵۰ میلیون تومان گران شده است. ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز به قیمت ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه افزایش ۳۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده است. ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ اما در بازار با افزایش ۳۰ میلیون تومانی قیمت از ابتدای دی‌ماه، به قیمت ۴۶۰ میلیون تومان رسیده است.

در این میان، قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ در بازار به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است. افزایش قیمت این خودرو از ابتدای دی‌ماه در حدود ۲۷ میلیون تومان بوده است.

گزارش‌ها همچنین نشان می‌دهد سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در بازار ۶۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه افزایش ۴۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده است.

آن‌طور که گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد، قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در بازار طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۱۰ میلیون تومانی، به ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۸۰ میلیون تومان گران شده است.

قیمت پژو۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ هم به ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۳۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.