فروش اقساطی سایپا 1401 با کمترین پیش پرداخت و تحویل فوری | kamapress

طرح پیش فروش وانت سایپا با موعد تحویل تیر لغایت مهرماه سال جاری، از روز پنجشنبه 24 فروردین‌ماه 1402 آغاز می‌شود. ثبت نام وانت 151 سایپا، از ساعت 10 صبح شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. براساس اطلاعیه جدیدی که شرکت سایپا منتشر کرده است، به دلیل عدم تکمیل ظرفیت فروش خودروها در طرح جوانی جمعیت، این خودروساز اعلام کرده که ظرفیت مازاد را برای مشتریان طرح فروش عادی درنظر گرفته است.

فروش اقساطی سایپا 1401 با کمترین پیش پرداخت و تحویل فوری | kamapress

البته در نظر داشته باشید که کمپانی شرایطی برای فروش قسطی ندارد و اگر با محدودیت مالی و مشکل تامین اعتبار مواجه هستید، لازم است له فکر خرید از بازار آزاد و مجموعه‌هایی باشید که طرح‌های فروش اقساطی سایپا ارائه می‌دهند. جدیدترین شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا، فروش اقساطی سایپا تحویل فوری ، فروش اعتباری شرکت سایپا رهن شرکت اغاز شد. امروزه چالش های متعددی در خصوص نحوۀ خرید اقساطی سایپا مطرح می شود چون مراحل معرفی ضامن و عقد قرارداد، به نوعی برای افراد کار دشواری به نظر می رسد. در همین راستا برخی از مراکز تلاش نموده اند، با آسان نمودن شرایط، به افراد در به کارگیری خدمات فروش اقساطی سایپا دچار دغدغه و نگرانی نشوند. تقاضا برای خرید خودرو، همچنان در سطح بازار رویت می شود و بدین ترتیب متناسب با نیاز مشتریان، مراکز عرضۀ خودرو، سعی بر تسهیل نمودن شرایط فروش اقساطی سایپا دارند. شرکت خودروسازی سایپا در سال ۱۳۴۴ با همکاری شرکت خودروسازی سیتروئن فرانسه با نام «SAIPAC» آغاز به کار کرد.

درآمد ۱.۵ میلیارد دلاری ترکیه از گردشگران ایرانی

مابقی مبلغ به صورت ماهانه و بر اساس شرایط تعیین شده توسط مرکز فروش تعیین می‌شود. بنابراین مشتریانی که تمایل به خرید اقساطی سایپا دارند و قادر به پرداخت اقساط ماهانه هستند، می‌توانند در این طرح‌ها شرکت کنند و خودرو مورد نظر را  خریداری کنند. فروش اقساطی خودرو با ارائه تسهیلات بانکی، دریافت حداقل پیش پرداخت و مشاوره رایگان از دیگر مزایای خرید خودرو از کیان خودرو هستند.

  • مابقی مبلغ به صورت ماهانه و بر اساس شرایط تعیین شده توسط مرکز فروش تعیین می‌شود.
  • همچنین اگر به دنبال خرید ماشین قسطی هستید، حداکثر توان مالی خود برای پرداخت اقساط را در نظر داشته­ باشید.
  • از لینک قیمت روز خودرو سایپا می‌توانید از قیمت روز خودروهای سایپا در بازار آزاد کشورمان مطلع شوید.
  • همچنین، تحویل فوری خودرو باعث می‌شود که بدون تأخیر به خودروی جدیدتان دست یابید.

بنابراین شما خود می­توانید تعیین کنید که قادر به پرداخت اقساط در 12 ماه هستید یا برای این بازپرداخت به 36 ماه وقت نیاز دارید. در مقاله ثبت نام سایپا، تمامی بخشنامه‌های جدید فروش فوری سایپا، پیش فروش یکساله سایپا، پیش فروش مشارکتی سایپا و همچنین شرایط فروش فوق العاده سایپا را مشاهده و مطالعه کنید. 2- اگر قبلا نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اید، نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارید.

اکنون نیز طرح فروش اقساطی سایپا ۱۴۰۲ در سپند خودرو با امکان تحویل فوری است. به‌عنوان مثال شما ابتدا با پرداخت ۵۵ درصد از قیمت خودرو کوییک و امکان اقساط بلند‌مدت برای خرید این اتومبیل، به‌راحتی می‌توانید خودرو دلخواهتان را خریداری فروش اقساطی سایپا تحویل فوری کنید. فروش اقساطی ماشین با تحویل فوری تنها توسط برخی از مراکز با سابقه ارائه می شود و افراد می توانند به راحتی خرید اقساطی ماشین را انجام داده و در زمان پرداخت اقساط ، خودرو را مورد استفاده قرار دهند که فرصت عالی برای خریداران خودرو می باشد.

جدیدترین شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا اعلام شد