فرش 700 شانه کاشان ویژگی های فوق العاده فرش 700 شانه کاشان قیمت فرش 700شانه-فرش شادرخ

به همین دلیل، فروشندگان فرش ماشینی ادعا می کنند فرش بافته شده با نخ اکریلیک می تواند تا بیش از ده سال کار کند. حتی پس از آن نیز می توانید آن را در مکان های کم اهمیت تر نیز استفاده نمایید. رنگ آمیزی و رخ فرشی که با این نوع نخ بافته شده باشد هم زنده تر و زیباتر است. این محصول، نسبت به سایر فرش های اکریلیک مثل 1200 و 1500 شانه، قیمت مناسب تری دارد.

این فرش به دلیل ضخامت و همچنین راحتی که دارد بسیار مناسب نشستن و استراحت کردن هستند و همچنین از نفوذ سرما جلوگیری می کند. اما فرش 700 شانه افشان کرم، از جمله طرح های خلوت تر است که برای دکوراسیون های پروسیله و نسبتا شلوغ مناسب است. اما رنگ بندی آن به گونه ای است که در نگاه اول همه آن ها به چشم نمی آید. حتی فرش های بسیار پرفروش را با نخ ورژن که کیفیت آن از اکریلیک پایین تر است هم می بافند.

فرش 700 شانه کد 2021

فرش 700 شانه کاشان ویژگی های فوق العاده فرش 700 شانه کاشان قیمت فرش 700شانه-فرش شادرخ

این طرح سنتی کلاسیک به صورتفرش 700 شانه تراکم 2550و تراکم های طولی بالاتر ارائه می شود و در رنگ های کرم، سرمه ای و… یکی از طرح های سنتی و قدیمی که اولین بار به صورت قالی دستباف ارائه شد، طرح لچک و ترنج است. در مرکزیتفرش های 700 شانه طرح ترنج دار و لچک، ترنج است که بیننده در یک نگاه مجذوب آن می شود که این ترنج مرکزی در هر طرحی متفاوت است. این ترنج میانی درطرح های فرش 700 شانهبه صورت دایره ای، ستاره، بیضی، حوض، لوزی و به صورت قاب هایی مستطیلی شکل و یا مربعی شکل باشد. طرح های زیر جزو طرح های پرفروش ترنج و لچک است که هر ساله تولید این طرح ها تکرار می شود و چون ظریف و شلوغ است بهتر است با تراکم طولی بالا تولید شود. طرح افشان وقتی زیبایی دارد که به صورتفرش 700 شانه با تراکم 2550، 2250، 2700 و یا 3000 بافته شود.

  • در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.
  • ازمعایب فرش های 700 شانهمی توان به ظرافت و زیبایی کمتر و نقشه درشت آن اشاره کرد.طرح های فرش های 700نسبت به 1200 و 1000 شانه از وضوح کمتری برخودار است و از طرفیوزن فرش های 700 شانهنسبت بهفرش های با شانه و تراکم بالا، بیشتر است.
  • از جدیدترین طرح ها در فرش می توان به فرش افشان، فرش لچک و ترنج، فرش خشتی، فرش ریزماهی، فرش دستبافگونه، فرش تلفیقی اشاره کرد.
  • ظرافت فرش با بالاتر رفتن شانه آن افزایش پیدا می‌کند، به این معنا که ضخامت آن نیز ظریف‌تر شده و کاهش پیدا می‌کند.
  • فرش 700 شانه از جمله اولین فرش های ماشینی بود که تولید شد و همچنان هم در طرح ها و نقشه های جدید و متنوع تولید می شود و طرفداران خود را دارد.

فرش طرح فرنگ ماشینی 700 شانه یکی از زیبا ترین فرش های مجموعه ی زر فرش می باشد و این زیبایی به علت تلفیقی بودن این فرش است. اگر به دنبال کیفیت و کارایی در کنار هم هستید پیشنهاد ما شما فرش طرح فرنگ می باشد. فرشهای 700 شانه دارای ضخامت بیشتری _ خاب نخ بلندتری) نسبت به فرشهای 1200 شانه و 1500 شانه میباشند و در دید عموم مردم ضخامت بیشتر فرش باعث می شود فرش دیرتر خراب شود.

رنگ فیلی، طوسی، نقره ای و سرمه ای از رنگ های محبوب در این فرش است. همچنین در مدل های گل برجسته و ساده نیز در بازار موجود می باشد. به فرش هایی گفته می‌شود که به وسیله دستگاه‌های ۵۰۰ شانه بافته شده و توسط تغییراتی که در دستگاه داده شده با تراکم عرضی (شانه فرش) ۷۰۰ گره عرضه می شوند و معمولا دارای تراکم طولی (تراکم فرش) در حدود ۱۵۰۰ گره و به صورت ۷ رنگ در بازار موجود هستند. فرش ماشینی در این کیفیت، بسیار نرم و لطیف است و ضخامت مناسبی دارد.

برخی از این رنگ زمینه ها روشن است و برخی تیره.فرش های 700 شانه طرح جدیددر رنگ های زمینه جدید فیلی، طوسی، کرم لایت و روشن، زغالی، سرمه ای، آبی فیروزه ای، آبی کاربنی، گردویی تولید می شوند. رنگ زمینه وقتی زیبایی و درخشانی دارد و جلوه بی نظیری به فضا می دهد که با نخ مرغوب هیت ست شده بافته شود. فرش 700 شانه خوببا الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا الیاف پلی استر هیت ست شده قیمت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه تراکم ۲۵۵۰ بافته می شود. البتهفرش های 700 شانه ارزانبا الیاف ورژن و یا پلی پروپیلن نیز بافته می شوند که کیفیت و دوام شان بسیار کمتر از آکریلیک و پلی استر است. امروزه بیشتر تولید کنندگان،فرش ۷۰۰ شانهرا با الیاف پلی استر و آکریلیک تولید می کنند. هرچه تراکم طولی بالاتر رود، زیبایی و ظرافت و انسجام بین ریشه ها بیشتر می شود و از طرفی قیمت آن ها نیز بالاتر می رود.

فرش ۷۰۰ شانه طرح جدید آماندا