طراحی ویلای کلاسیک ویلا 1000 | elitarchgroup

انتخاب رنگ مبلمان نیز به اندازه انتخاب رنگ پرده ها و دیوار و غیره حائز اهمیت است و همان اندازه که می‌خواهیم همچنان روشنایی فضا را حفظ کنیم باید آن وجه کلاسیک بودن مبلمان نیز حفظ شود. همچنین تأمین‌کننده مصالح، اینکه داخلی باشد یا خارجی نیز در هزینه‌های ساخت مؤثر است. تفاوت آن با ویلای دوبلکس این است که سه طبقه ویلا با پله و پله به هم متصل می‌شوند. شما می‌توانید از مشاوره جامع کارشناسان و مهندسین نما‌ دیزاین در قالب مکالمه تلفنی و بازدید‌های حضوری استفاده کنید. سه ویژگی که در هندسه به کار می رود ایستایی، کاربرد و زیبایی است. ایوان در طول بیش از 20 سال از فعالیتش، پروژه‌های متعدد و موفق زیادی را در کارنامه کاری ثبت کرده که تعدادی از آن‌ها نامزد دریافت جوایز معتبر معماری شده‌اند.

طراحی ویلای کلاسیک ویلا 1000 | elitarchgroup دقت داشته باشید چیزی که در سبک طراحی ویلای کلاسیک می خواهیم یادآوری حس عظمت و شکوه است که در کلیه نماهای کلاسیک و همینطور دکوراسیون داخلی کلاسیک جایگاه دارد. در ویلای کلاسیک نورپردازی باید هم جنبه بیرونی داشته باشد و هم در دکوراسیون داخلی به زیبایی تمام اجرا شود. در ویلاهای کلاسیک برخلاف ویلاها مدرن باید در نورپردازی دست و دلباز بود. ویلاهای مدرن اغلب به واسطه نورپردازی خاصی که دارند بسیار دنج و خلوت به نظر می رسند. در نمای بیرونی ویلای کلاسیک باید شاهد تابش بی دریغ نور در نمای ویلا باشیم.

چگونه پلان ویلا کلاسیک طراحی کنیم؟

تقریبا می توان گفت که بر اساس آمار و ارقام موجود، پر جستجو ترین جاروبرقی موجود در بازار، ای محصول است که نشان از محبوبیت آن در میان مردم دارد که به سبب کیفیت فوق العاده اش این محبوبیت را به Elit Arch Group دست آورده است. این مرکز با سال ها تجربه و خدمات دهی در زمینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس در ایران به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز تعمیر در ایران خرید جاروبرقی فیلیپس از نمایندگی شناخته می‌شود. تراریوم ها عجیب و غریب هستند و به نظر می رسد نیاز به مراقبت بسیاری دارند ولی در واقع این باغچه های شیشه ای یکی از پروژه های باغبانی ساده ای هستند که نگهداری چندانی نمی خواهند. می توانید سرخس، خزه، بنفشه آفریقایی و پپرومیا را درون آنها بکارید. زمانی که حیاط خانه را با دیوارهای سبز رونده بپوشانید و چشم را با این برگ های سبز ببندید، از نظر دیداری فضا بزرگتر به نظر می رسد. نمی توانید با یک دید ابعاد فضا را تخمین بزنید و مطمئن نیستید که در کدام قسمت فضا تمام می شود و به همین دلیل فضای حیاط بزرگتر خواهد شد.

  • پله‌های کم‌جا یا کنار دیوار که جای کمتری اشغال می‌کنند مناسب ویلای دوبلکس کوچک هستند.
  • بسته به منطقه ای که قصد ساخت ویلا در آن را دارید می توانید طراحی ویلا کلاسیک را اجرا کنید.
  • فضابندی به این شکل است که یک پله تزئینی و شکیل در وسط فضا (روبروی ورودی) جانمایی شده که فضای خصوصی و عمومی خدماتی را به بهترین شکل از هم تفکیک می‌کند.
  • اندازه نشیمن گاه یک صندلی اداری ایده آل باید به حدی باشد که از قسمت فوقانی پا پشتیبانی کرده و به اندازه 2 الی 3 سانتی متر از اندازه باسن شما پهن تر باشد.
این سطوح شیشه‌ای علاوه بر جلوه خاصی که به ویلا می‌دهند، می‌توانند بهره‌گیری بیشتری از نور طبیعی داشته باشند. پنجره‌های بزرگ و زیبای ویلاهای مدرن که بر پایه شکل‌های ساده‌تر ساخته می‌شوند به نورپردازی ویلا کمک کنند. همچنین نورپردازی و نوع آن در طرح ویلا مدرن بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل عمدتاً برای طراحی این دسته از ویلاها طیف وسیعی از چراغ‌ها و لامپ‌ها به کار می‌روند. سبک مدرنیسم، یکی از سبک‌های بسیار مشهور و پر طرف‌دار در ایران و سایر کشورهای جهان است؛ همین امر سبب شده است که بسیاری از ویلاهایی که امروزه می‌بینید، بر پایه این سبک طراحی شده‌اند. با وجود این که ممکن است سبکطراحی ویلا مدرننسبت به سایر سبک‌ها جدیدتر باشد، اما به دلیل زیبایی و ویژگی‌های جالبی که دارد در همین مدت‌زمان کوتاه توانسته تا به یکی از سبک‌های موردعلاقه بسیاری از معماران و طراحان داخلی تبدیل شود. البته بهتر است بدانید که از سبک مدرن تنها برای ساخت ویلا استفاده نمی‌شود و این سبک در ساخت بناهای دیگر مانند آپارتمان‌ها نیز کاربرد وسیعی دارد.

طراحی ویلا پست مدرن آقای نادری _ ۳۴۰ مترمربع