صرافی کوینکس به جهت بهروزرسانی فردا از دسترس خارج میشود -ایران ارز دیجیتال

شایان ذکر است که خرید هر ارز با قیمت پایین تر و فروش آن در قیمت بالاتر به سادگی امکان ندارد. هر چقدر حجم معاملات بالاتر می رود، این قیمت به قیمت اصلی و واقعی رمز ارز مورد نظر نزدیک تر خواهد شد. اعضای تیم اصلی کوینکس به رهبری یانگ هایپو، از بهترین و حرفهایترین متخصصان مالی آنلاین در جهان به شمار میروند. در گام بعدی کافی است کلمهای وارد نمایید تا هر ایمیلی که برای شما ارسال میشود حاوی این کلمه باشد تا مطمئن شوید که از طرف صرافی کوینکس ارسال گردیده. این کار در فواصل سه ماه توسط این صرافی انجام میشود. برای این کار وارد اکانت کوینکس خود شوید سپس به Account settings صرافی coinex مراجعه کنید. اگر اطلاعات این صفحه مورد قبول شما است، روی گزینه تأیید کلیک کنید تا کار ارسال وجه به حساب شما انجام شود.

است. این ارز دیجیتال در ژانویه 2018 منتشر شد.

ترید با Stop-Limit : در منطقه خرید، گزینه Stop-Limit را انتخاب کنید ، قیمت و مقدار را تعیین کنید و سپس برای ثبت سفارش روی گزینهBuy CET کلیک کنید. پس از بررسی مجدد مقدار و آدرس برداشت، روی تأیید مجدد یا “Reconfirm” کلیک کنید. طبق برآورد سایت الکسا حدود ۶۵/۸ کاربران کوینکس ایرانی هستند، پس اگر این سایت بخواهد کاربران ایرانی خود را تحریم کند بخش قابل توجهی از درآمد خود را از دست خواهد داد. این کار تا رسیدن گردش این کوین به سه میلیارد در روز ادامه خواهد داشت. این افراد از سراسر دنیا گردآوری شدهاند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. در صورتی که به صرافی کوینکس احراز هویت و مدارک شخصی خود را ارسال کردید قادر به انتقال و جا به جایی مبلغی به اندازه یک میلیون دلار در روز می شوید و یا اینکه از حساب خود به اندازه یک میلیون دلار برداشت کنید.

صرافی کوینکس چه ارزهایی دارد؟

توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده باید به انگلیسی باشد و دقیقاً با مشخصات پاسپورت شما مطابقت داشته باشد. یعنی تعیین کنید زمانی که قیمت ارز موردنظر شما به محدوده خاصی رسید با حجم مدنظرتان خرید انجام شود. این توکن یک ارز دیجیتال غیر قابل استخراج و دارای بومی صرافی کوینکس است. این ارز دیجیتال در ژانویه 2018 منتشر شد. این به درد شهروندان ایالات متحده میخورد، که عمدتاً بدلیل فقدان دخالت ارز سنتی است. به طور مثال 16 واحد تزوس در قیمت 3.01 تتر، یا در یک تراکنش خریداری می شود و یا اگر این حجم ثبت نشده باشد، معامله لغو می شود. می توانید برای ورود به ایمیل خود، رمز عبوری بسیار قوی تعیین کنید که خیالتان نیز راحت باشد. در نهایت باید پاسپورت خود را به همراه کاغذ A4 در دستتان بگیرید. در جولای 2018 کوینکس تصمیم گرفت تا سوختن کوین CET را آغاز کند. این کد را در قسمت موردنظر وارد کنید تا فعالسازی دومرحلهای با موفقیت به پایان برسد.

کمپانی مشهور (ViaBTC)، کوینکس را به عنوان یکی از برندهای مخصوص به خود معرفی کرده است. 4. بخش چهارم برای جلوگیری از فیشینگ توسط ایمیل است. برای تأمین منابع برای خرید کوین و سوزاندن آن 50% از سود روزانه خود از خرید مجدد این کوین از بازار ثانویه را به این کار اختصاص میدهد. صرافی کوینکس از صرافی های رمزنگاری بین المللی است که به سرعت بالای معاملات، کارمزد کم، اینترفیس کاربر پسند، و برقراری امنیت زیاد افتخار می کند. از نظر حریم خصوصی کاربران، این شرکت بیان میکند که برای تبلیبغات و معرفی محصولات CoinEx، برخی از اطلاعات شخصی کاربران در خارج از پلتفرم به اشتراک گذاشته میشود! این کار به فرایندی گفته میشود که بخشی از سکههای موجود به طور کامل از چرخه معاملات خارج میشوند. در عوض، مدل هزینه آنها چیزی است که به آن “مدل هزینه سرراست” گفته میشود. در حالی که حداقل میزان واریز و برداشت تتر بر بستر اتریوم ۸۵ عدد است و کارمزد برداشت آن نیز همین مقدار است.

در این روش کافی است میزان حجمی که مدنظرتان است را وارد کنید سیستم به طور خودکار معامله را برایتان انجام میدهد. در این روش شما میتوانید سفارشها شرطی خود را انجام دهید. روش های دیگری هم برای تبادل BTC و Tether وجود دارد. صرافی کوینکس چه ارزهایی دارد؟ هزینههای برداشت در صرافی کوینکس به چه میزان است؟ پلت فرم معاملاتی صرافی کوینکس هزینههای متفاوتی را بین دریافتکنندگان و پرداختکنندگان شارژ نمیکند. کوینکس از هزینههای سازنده و خریدار در پلتفرم معاملاتی خود استفاده می کند. یکی از موضوعات بسیار مهمی که در بررسی صرافی کوینکس باید به آن بپردازیم، موضوع تحریم ها است که اتفاقاً مورد سوال بسیاری از کاربران نیز است. نوع ارز خود را مشخص کرده و شماره کیف پول خود را کپی کرده و هنگام واریز وجه در شماره کیف پول مقصد آن را وارد کنید.