صافکاری ماشین در محل قیمت صافکاری و نقاشی خودرو | mehrariya

از این رو رفع فرورفتگیدر این قسمت ها سخت است و مهارت بالایی در صافکاری ماشین را می طلبد. برای موفقیت در این حرفه نیاز است که فرد دارای مهارت و دقت زیادی در تفکیک رنگ ها، دقت بالا در کار و دید دقیق باشد تا بتواند به درستی مشکلات خودرو ناشی از رنگ را شناسایی و رفع کند. این شغل نیاز به مدرک دانشگاهی ندارد و می توانید تنها با شرکت در دوره های مربوطه و یا کار به عنوان شاگرد برای یک استاد کار این حرفه را بیاموزید. نقاشی خودرو شغلی است که در آن فرد متخصص خودروهایی از جمله ماشین شخصی، کامیون و اتوبوس و غیره را نقاشی و رنگ می نماید.

فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم. و یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

صافکاری ماشین در محل قیمت صافکاری و نقاشی خودرو | mehrariya

در صورتی که آسیب دیدگی شدید باشد و ورق بدنه دچار تغییر شکل و اصطلاحا کش آمدگی شده باشد بهتر است قطعه تعویض گردد و در صورت تعویض نشدن میزان ضخامت بتونه لازم برای پرکردن و فرم دهی قطعه بالا خوهد بود که بعد از مدتی منجر به مشکلاتی مثل ترک خوردگی و … می شود. در صورتی که قطعه از ابتدا، مرحله به مرحله و به صورت کامل خشک نگردد و روی آن رنگ‌آمیزی شود، حتی اگر قسمت رویه رنگ نیز خشک شود ولی لایه‌های زیرین آن خشک نشده باشد رنگ آن قسمت بسیار آسیب خدمات نقاشی ماشین پذیر می‌گردد. برای حل این مشکل قطعه مد نظر پس از انجام مراحل اولیه (بتونه یا آستر) باید داخل کوره رنگ قرار گیرد و پس از خشک شدن کامل مراحل بعدی روی آن اجرا شود. معمولا این حباب‌ها زمانی به وجود می‌آید که رطوبت کمپرسور وارد سیستم شود؛ در این صورت همراه با باد مقداری رطوبت با رنگ روی قطعه کار پاشیده می‌شود و قطرات آب به صورت حباب‌هایی بر روی سطح قطعه دیده می‌شوند.

درب خودرو شما امکان دارد که در تصادف فرو رفته باشد و دچار صدمه شده باشد، برای برطرف کردن فرورفتگی و صافکاری درب ماشین به کمک یک صافکار حرفه ای نیاز خواهید داشت، صافکاری حرفه ای با انجام کارهایی مانند حرارت دادن بر روی قسمت فرو رفته و یا استفاده از دستگاه های مکش مانند هاتباکس فرورفتگی درب خودرو شما را بدون رنگ صافکاری خواهد کرد. بهتر است که صافکاری درب ماشین ایرانی یا خارجی خود را به دست یک صافکاری حرفه ای بسپارید تا اولا هزینه اضافی نکنید و ثانیا از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشید. دستگاه صافکاری بدون رنگ اتوماتیک با استفاده از تشعشات ماکروویوی قرشدگی های بدنه خودرو را از بین میبرد. دستگاه صافکاری بدون رنگ اتوماتیک از جمله دستگاه های تخصصی است که مراکز تخصصی صافکاری ماشین بدون رنگ مانند اتوصافکار این دستگاه را دارند و بر حسب میزان قرشدگی خودرو از این دستگاه استفاده میکنند.

تعمیرگاه هیولا سوئد

این محیط که اصطلاحاً به آن اتاق رنگ می‌گویند؛ باید به گونه‌ای باشد که هنگام رنگ آمیزی از کف اتاق به سمت محیط بیرون از طریق هواکش‌های قوی مکش داشته باشد تا تمامی گرد رنگ و غبار محیط را مکیده و به سمت بیرون هدایت کند و از نشستن گرد و غبار محیط بر روی قطعه جلوگیری نماید. هنگام رنگ‌آمیزی در صورتی که گرد و غباری روی قطعه قرار بگیرد پس از خشک شدن به صورت زائده بر روی سطح قطعه دیده می شود. بر حسب میزان خوردگی بدنه و نوع ماشین هزینه نقاشی ماشین ها متغیر خواهدبود.

خدمات مشابه نقاشی خودرو در تهران

همچنین در صورت نیاز به خرید قطعات قیمت صافکاری ماشینافزایش پیدا می کند. نقاش ماشین حرفه ای باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و بر اساس تغییر رنگ قسمت تازه رنگ شده بهترین رنگ فابریک را برای اتومبیل انتاب کند. همان طور که پیش تر به آن پرداخته شد، ما در زمانی زندگی می کنیم که ماشینی شدن به جزء جدا نشدنی زندگی ما تبدیل شده است و روزانه به تعداد خودرو ها افزوده می شود. علاوه بر این، احتمال رخداد تصادف و آسیب به بدنه و رنگ خودرو نیز همواره وجود خواهد داشت.

  • صافکار خوب کسی است که با بهترین کیفیت و بدون تعویض قطعه خودروی شما را تعمیر کند و تا حد ممکن کار را به رنگ کردن نیز نکشاند و سعی کند خودرو را بدون رنگ تعمیر کند.
  • استفاده از لوازم یدکی اصلی و با کیفیت در تعمیر خودروها از سیاست‌های مدون این مرکز می‌باشد.
  • و با توجه به اینکه بحث کیفیت و دقت در صافکاری و نقاشی بسیار مهم است، پس همیشه باید کیفیت را در مرحله اول مد نظر قرار دهید که خوشبختانه داشتن کیفیت کار عالی و قیمت مناسب از مهم ترین ویژگی این مجموعه عالی می باشد.
  • پولیش فرآیندی است که با حرکات چرخشی با استفاده از خمیر پولیش مخصوص انجام می شود.
  • که برحسب تحقیق و بررسی هایی که انجام شده است مناسب ترین قیمت و همچنین باکیفیت ترین کار در مرکز تعمیر تخصصی معتبری مانند تهران پلاس ارائه می گردد.
  • اگر به دنبال لوازم و دستگاه های نقاشی و صافکاری ماشین هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.