شیر صافی چیست؟ شیراتصال ، فروش شیرآلات و اتصالات چدنی و پلیمری | کسری سارانشیر صافی چیست؟ شیراتصال ، فروش شیرآلات و اتصالات چدنی و پلیمری | کسری ساران

 • اما وجود فیلتر در مسیر سیال حتی در صورت تمیز بودن آن نیز موجب افت فشار در سیستم می گردد.
 • عمده تعویض شیر صافی برنجی (brass strainer valve) نیز برای پاک‌سازی فیلتر آن است.
 • شیر صافی برنجی ظرفیت پاک‌سازی ناخالصی‌های سنگین از سیالات بدون فیلتراسیون را ندارد.
 • تفاوت کربن استیل و استنلس استیل در میزان کروم آن‌هاست که شکل ظاهری متفاوتی نیز به هر دو جنس داده است.
 • عمده کاربرد شیر صافی برنجی برای پاک‌سازی چنین ناخالصی‌هایی است که به هر دلیلی از بخش‌های داخلی سیستم جدا شده و وارد سیال تحت فرآیند می‌شوند.
 • ناخالصی‌هایی که به هر دلیل با عبور سیالات از داخل پایپ‌های سیستم وارد آن می‌شوند. در بخش های مختلف صنعت پایپینگ، ما نیاز به سیالات تصفیه شده یا در اصطلاح سیالات تمیز و عاری از هر گونه ذرات جامد داریم، به همین دلیل از شیر های صافی برای رسیدن به این موارد استفاده می کنیم. شیر های صافی عموما در خطوطی که ذرات معلق باعث مختل شدن سیستم می شوند استفاده می شود و با تصفیه سیالات باعث افزایش طول عمر تجهیزات خواهند شد. از شیر های صافی برای محافظت از تجهیزات مختلف استفاده می شود، به طور مثال شیر های برقی، پمپ ها، مبدل های حرارتی، تله بخار و غیره. برای انجام این کار می‌توانید از سایر بخش‌های سایت ما دیدن کرده و اطلاعات جامع و کاملی را درباره این محصولات و برندهای سازنده آنها به دست بیاورید. نکته مهم دیگری که برای خرید شیرآلات صافی باید به آن دقت داشته باشید مسئله قیمت این محصولات است.

  شیر صافی y شکل:

  ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این محصولات و ویژگی‌های فوق‌العاده آنها صحبت کنیم و اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. در هنگام خرید این نکته را در نظر داشته باشید که برندهای تولید کننده مانند کیز ایران، کیتز، سیم و امین شیر از جمله برندهای معتبر در زمینه تولید شیرآلات برنجی هستند. استرینر خودتمیزشونده به صورت اتوماتیک کار می کند و با استفاده از سیال جریان و صافی به طور خودکار و بدون استفاده از دست باعث خروج رسوب از سیستم می شود. عملکرد استرینر دو سبدی به شکلی است که اگر یکی از سبدها به منظور تمیز کاری و سرویس از جریان خارج شود با چرخاندن دسته، سبد دوم در جریان قرار می گیرد. استفاده از شیر صافی عمر سایر تجهیزات را طولانی‌تر می‌کند و از پمپ‌های گران‌قیمت، کنتور و سایر تجهیزات محافظت می‌کند. همچنین برای خرید صافی و یا دیگر شیرآلات میتوانید لیست درخواست خود را برای ما ارسال کنید و یا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف ها را برای شما ارسال کنند.

  شیر صافی فلنجدار توری استیل PN16 سایز 3 اینچ وگ ایران بی همتا

  شکل ظاهری آن شبیه یک سه راه ۴۵ درجه است که در قسمت دهانه ۴۵ درجه آن توری استیل نصب می گردد. توری استیل شیر صافی چدنی در تمام طول عمر، درون آب و محیط خورنده قرار دارد. قیمت این محصول به مواردی از قبیل جنس و سایز ، میزان تحمل فشار ، کاربرد و شرکت سازنده بستگی خواهد داشت. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت شیر صافی برنجی ، فولادی و چدنی با همکاران ما تماس بگیرید.

  جالب است بدانید که شیر آلات علاوه بر استفاده در منازل مسکونی و ساختمان ها در صنعت های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی می توان گفت که شیرآلات وظایف مختلفی دارند؛ اما مهم ترین آن ها، قطع و وصل کردن جریان، منحرف کننده جریان، تخلیه هوا و کنترل جریان و انواع شیر های صنعتی فشار می باشد. شیر صافی انواع مختلفی دارد که بر اساس جنس، نوع و کاربرد آن ها به دسته های مختلفی تقسیم می گردند. در مقاله پیش رو قصد داریم تا به موضوع شیر صافی پرداخته و انواع آن ها را نام ببریم تا شما عزیزان بیشتر با این محصول پر کاربرد آشنا شوید. برخی فیلترها فقط ساختارهای مکانیکی مانند توری ها با خانه‌های بسیار ریز هستند. برخی دیگر از فیلترها به شکل فرایندهای شیمیایی و فیزیکی کار می‌کنند.

  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در اخبار