سشوار ها و حالت دهنده ها فیلیپس با بهترین قیمت و گارانتی ۲۴ ماهه نمایندگی فیلیپس امروز 25 اردیبهشت | takdoo-تکدو

تمام این لوازم به شما کمک می کنند تا هوای گرم را روی ناحیه مورد نیاز موهای خود پخش یا متمرکز کنید، زیرا برخی موها متراکم و ضخیم هستند و نمی توان آنها را به راحتی خشک کرد. به طور کلی، قدرت سشوار از 1000 وات تا 3600 وات متغیر است. این سشوارها ارزان‌تر از سشوارهای حرفه ای هستند، سیم پیچ در سشوارهای معمولی از سیم پیچ حرارتی فلزی به نام نیکروم ساخته شده است. سشوارهای با توان بالا برای انواع موهای ضخیم، بلند و فر مناسب هستند. برای خرید سشوار، باید پیش از هر چیزی نوع استفاده خود را از آن، مشخص کنید. به طور نمونه اگر قصد خرید سشوار مسافرتی را دارید، در میان برندهای مختلفی، انواع کوچک و با توان مصرفی کم را خواهید یافت.

پاناسونیک قصد دارد تا ظاهر محصولات خود را بهبود بخشد، لذا در همین راستا تلاش کرده تا با ساخت سشوار هایی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف کاربران جوان را به سوی محصولاتش کشانده و نظر آنان را به خود جلب نماید. کیفیت بالای ساخت سشوار در مجموعه تولیدی شرکت پاناسونیک یک اصل بسیار اساسی به حساب می‌رود. کیفیت سشوارهای تولید شده توسط شرکت پاناسونیک بسیار مناسب بوده است. علاوه بر این تغییرات بسیار زیادی نیز در طراحی آنها انجام گرفته است. پیشرفت های انجام شده در طراحی این سشوارها ایمنی دستگاه را بسیار افزایش داده و قدرت آن را به چندین برابر بالاتر رسانده است. طور کلی بهترین و معروفترین برندهای سشوار در بازار ایران، پاناسونیک، فیلیپس، رمینگتون، ناسا، پرومکس، بابیلیس و پرینسلی و روزیا هستند.

معیارهایی که قبل از خرید سشوار باید در نظر گرفته شوند

در سشوارهای تورمالین سنگ قیمتی تورمالین خرد شده به سشوارها تزریق می شود. سشوارهای تورمالین یونهای بار منفی همراه با گرما منتشر می‌کنند که باعث می‌شود موهای شما براق، مرطوب و سالم باشد. برخی از شرکت‌ها مانند پاناسونیک اطلاعات مربوط به مواد استفاده شده در سیم پیچ را ارائه نمی‌دهند.

سشوار فوق حرفه‌ای کراتین پرومکس Promax مدل 7878

سشوار ها و حالت دهنده ها فیلیپس با بهترین قیمت و گارانتی ۲۴ ماهه نمایندگی فیلیپس امروز 25 اردیبهشت | takdoo-تکدو

سشوارهای سرامیکی، در اینجا سیم پیچ حرارتی توسط خشت سرامیکی یا چینی پیچیده می شود یا گاهی بدنه داخلی سشوار از خشت سرامیکی ساخته شده است. به طور کلی ، هدف از استفاده از خاک رس سرامیکی در داخل سشوارها، گرم شدن یکنواخت است به طوری که مو در هنگام دمیدن هوا براق بماند و آسیب نبیند. سشوارهای با ولتاژ بالا گران هستند و البته زمان خشک شدن شما را کاهش می دهند، سشوارهای سرامیکی سریعتر از سشوارهای نیکروم هستند، سشوار سرامیکی 1200 وات برابر است با سیم پیچ حرارتی نیکرومی 2200 وات.

آنها با استفاده از فناوری‌های روز دنیا تولید می شوند که طول عمر طولانی و حداکثر بهره وری را ارائه می‌دهند. در بازار ایران محدوده قیمت سشوار فیلیپس حدودا مابین 120 هزار تومان تا 6 میلیون تومان است. متمرکز کننده و پخش کننده معمولا همراه با سشوارها هستند اما شانه همراه همه سشوارها ارائه نمی‌شود. در صورت نیاز می توانید این محصول را جداگانه خریداری کنید.

  • به طور کلی، قدرت سشوار از 1000 وات تا 3600 وات متغیر است.
  • برای خرید سشوار، باید به پارامترهای مختلفی از جمله برند سازنده، توان مصرفی، طول سیم، وزن، ولتاژ و …
  • سشوارها ممکن است دارای یک المنت حرارتی باشند که می‌توان آن را همزمان با کارکرد موتور سشوار، روشن یا خاموش کرد و بدین وسیله هوای خروجی سشوار را سرد یا گرم نمود.
  • وقتی صحبت از محصولات مراقبت از مو می‌شود که بسیار هم گران هستند، خرید سشوار قطعا در ابتدای لیست قرار می‌گیرد.