دکوراسیون داخلی کلینیک های پوست و زیبایی

به نمونه های زیر توجه کنید که چگونه سقف یک کلینیک زیبایی برای مراجعین طراحی شده است. برای مثال گلدانها، شمع، قاب عکسها و مجسمههای مینیمال زیبا به طراحی کلینیک روانشناسی رنگ و بوی زندهای میبخشند. استفاده از رنگ های ملایم و طرح های مینیمال برای کاغذ دیواری مطب ، می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد . اگر شما به دنبال بهترین مبلمان برای مطب دکتر هستید. طراحی مطب دکتر بیشتر آشنا شوید. اگر با خواص روانشناسی رنگ ها و تأثیر هر رنگ آشنا باشید، میتوانید در طراحی این موضوع را لحاظ کنید و میتوانید رنگ آمیزی را با توجه به نوع مطب و تخصص پزشکان انتخاب کرد. پس از آن تیم طراحی موظف است، بهترین چیدمان را به کارفرما اعلام دارد. پس اگر به دنبال یک طراحی بی نظیر هستید که به رویاها و انتظارات شما نزدیک باشد و از طرفی تمام اصول حاکم در طراحی در آن رعایت شده باشد، بهتر است سری به شرکت آرین پاراکس (arianparax ) بزنید. بر روی موضوع ایمنی و بهداشت حساسیت زیادی به خرج داده میشود و همین موضوع دغدغه ای برای شرکت مهندسی آرین پاراکس نیز است.از لحاظ بهداشتی تمام تجهیزات مورد استفاده در معماری و دکوراسیون باید تمیز و بهداشتی انتخاب شوند و با شستشو و ضدعفونی مداوم کیفیت خود را از دست ندهند.

بنابر این باید در طراحی فضاها و مکان های درمانی باید دقت کنیم که کمترین تاثیر منفی بر روی بیمار را داشته باشد و تا آن جا که ممکن است، از فضاهای دکور شده ای استفاده کنیم که تاثیر مثبت و خوبی بر روی روح و روان مراجعه کنندگان بگذارد. بهتر است، بدانید که هر رنگی می تواند تاثیر مفیدی بر روی فضای اطراف خود بگذارد و از لحاظ روحی و فیزیکی می تواند واکنشهای افراد را نسبت به محل های مورد نظر متفاوت نشان دهد. در عین حال استفاده از پارتیشن را در این زمینه پیشنهاد نمی کنیم، چرا که جدا کننده هایی به این شکل امکان جلوگیری از صدا ها را ندارند. استفاده از وسایل تزئینی ساده و در عین حال شیک در محیط سالن انتظار یکی از اصول طراحی داخلی محسوب می شود؛ نصب آثار هنری، تابلوهای نقاشی فاخر، گلدان ها زیبا به همراه گل های طبیعی و… شما میتوانید تیم فنی بوم را برای خرید واحد مناسب مطب، همراه خود داشته باشید. در این اتاق لازم است بخشی را به میز پزشک اختصاص دهید .

همچنین برای خارج کردن اتاق انتظار از یکنواختی می توانید یک تلویزیون نیز در این محیط قرار دهید . متریال پی وی سی به دلیل تنوع بالا در رنگ نیز می تواند یکی دیگر از گزینه های موجود باشد . معمولاً برای این کلینیک ها بیشتر از رنگ های روشن استفاده می کنند یا اینکه رنگ سفید را با یک رنگ جذاب دیگر ترکیب می کنند، تأثیر رنگ ها و ماندگاری آن در ذهن مراجعه کننده یکی از ویژگی های برتر برای یک کلینیک خوب است. همچنین رنگ روشن آلودگی را بسیار زود نشان می دهد . وجود پنجرههای بزرگ نورگیر در کنار طاقچههای سبز و پر از گل و بته میتواند زیبایی رستوران را دو چندان کند. در مطب ها اغلب از رنگ های سفید ، آبی و سبز در کنار نور پردازی زیاد استفاده میشود تا فضای مطب باعث بهبود روحیه مراجعه کننده شود. در دکوراسیون مطب ، بهتر است که از رنگ های روشن و شاد نظیر سفید استفاده کنید . به طور مثال در مطب پزشکان اطفال از رنگ های شاد استفاده میشود و در مطب های زیبایی از رنگ های روشن و بیشتر سفید استفاده میشود.

گل و گیاه همواره حس آرامش را به انسان انتقال می دهد . مطب های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و انتخاب یکی از بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران می تواند سبب شود تا بیمارانی که مراجعه می کنند از محیط داخلی کلینیک حس آرامش و اطمینان را دریافت نمایند. اگر نگاهی به طراحی مطب دکتر در کشورهای اروپایی بیندازید پارامترهای زیادی نظر شما را جلب میکند شرکت آرین پاراکس توصیه می کند حتما فضایی آرامش بخش و زیبا داشته باشید چرا که ارباب رجوع قطعاً میخواهد خدمات پزشکی در چنین مکان هایی انجام دهد و تاثیر بسزایی در جذب مشتری خواهد داشت. مسلما سبک طراحی هر کدام از مجموعه های طراحی با هم فرق میکند. هر چه طراحی مطب پزشکان مناسب با خدمات ارائه شونده باشد ارتباط مستقیمی با رضایت مراجعه کنندگان در بدو ورود خواهد داشت.

بر اساس قوانین وزارت بهداشت هر مطب باید پروانه تاسیس داشته باشد تا بتواند فعالیت کند و با توجه به خدماتی که ارائه میدهد تجهیزات مناسب و بهداشتی داشته باشد. چون قطعاً در هر شهر از هر تخصصی، دهها پزشک وجود دارد اما در نهایت انتخاب همه ی ما پزشکی است که به فضای درمان و نیاز مراجعه کننده اهمیت میدهد و در یک فضای تنگ و غیر استاندارد به فکر سودآوری نیست. چون قرار است یک بیمار ساعت ها در این مطب حضور داشته باشد و اگر قرار بر این باشد که محیط مطب بیمار را اذیت کند ترجیح میدهد در مراجعات بعدی به فکر انتخاب یک پزشک دیگر باشد. تا حد امکان از نور طبیعی خورشید بهره ببرید.همچنین استفاده از چراغهای فلورسنت برخلاف چراغهای رشته ای میتواند نور را به طور یکسان در محیط پخش کرده و فضای مناسبی برای مطالعهی بیماران ایجاد کند و در آخر فراموش نکنید که در طراحی مطب خود برای هر بیمار فضای شخصی کافی در نظر بگیرید.

برای مثال برای طراحی داخلی مطب اطفال نیازمند فضایی شاد و کودکانه است در صورتی که برای طراحی مطب روانشناس نیازمند ویژگی هایی برای آرامش حداکثری بیماران است. هرچند ساعت یکبار زبالههای آن را جمع آوری کنید و میز پذیرش را از کاغذهای اضافی خالی کنید و در نهایت با داشتن یک دکوراسیون زیبا و مناسب، مطب خود را به فضایی دوستانه برای بیماران تبدیل کنید؛ در این صورت دکوراسیون مطب پزشک احساس خوبی به مراجعین منتقل خواهد کرد. همه افراد دوست دارند در محیط های زیبا و مدرن و صد البته بهداشتی کارهای پزشکی خود را انجام دهند. مهمتر از همه اینکه رنگ در غنا بخشیدن به ارزش محیط و افزایش زیبایی و هیجان پیرامون بسیار موثر است.

به علاوه نتایج تحقیقات به عمل آمده حاکی از آن است که طراحی مطب دندانپزشکی در پروسۀ درمان بیماران نیز نقش دارد و میتواند روند بهبود بیماران را سرعت ببخشد. آکواریوم نیز می تواند یکی دیگر از اکسسوری های مناسب با این فضا باشد . انتخاب رنگ درست در کنار نورپردازی یکی دیگر از اصول طراحی داخلی کلینیک پوست و مو طراحی است. دلیل انتخاب این مجموعه سابقه فعالیت طولانی مدت، تیم اجرایی متخصص و قوی، آشنایی کامل با اصول طراحی در محیط های مختلف، تضمین کیفیت خدمات در کنار قیمت مناسب، آتلیه طراحی و … تصور کنید وارد یک کلینیک زیبایی میشوید و تمام ضوابط طراحی کلینیک زیبایی به قدری حرفه ای و مناسب کنار هم چیده شده است که به راحتی هم نیاز پزشک و هم بیمار را رفع میکند و تایمی که شما در آنجا حضور دارید در آرامش هستید. است. سبک این مجموعه، کاملا مدرن است و از ترکیب رنگ ها و المان هایی استفاده میکند که کاملا با نیاز مشتری هم خوانی دارد.

برای همه ی ما وارد شدن به یک فضای شیک و ایده آل و صد البته بهداشتی، در بالا بردن اعتماد بنفس و رضایت از انتخابمان تأثیر زیادی داشته و اگر ساعت ها هم انتظار کشیده باشیم باز هم از محیط و طراحی خلاقانه آن لذت برده ایم و تردیدی در انتخاب خود نداشته ایم. قبل از انتخاب یک مجموعه سری به نمونه کارهای انجام شده بیندازید و ببینید چقدر طراحی های که انجام داده اند موفق بوده و توانسته رضایت مشتری را جلب کند. است. اگر به سایت یا شبکه های مجازی گروه دکوراسیون آرین پاراکس مراجعه کنید، با نمونه کارهای این مجموعه در زمینه طراحی مطب دکتر و کلینیک زیبایی بیشتر آشنا خواهید شد.

به عنوان مثال چنانچه از رنگ سفید برای دیوارها استفاده کرده اید، برای سرامیک یا سنگ کف، رنگ مشکی انتخاب نمایید. در کنار رنگ سفید از طرح چوب هم استفاده کردیم که تناسب و هماهنگی ایجاد شود. مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربه و نگهداری و شستشوی آسان در کنار زیبایی این متریال، سنگ را به بهترین و با کیفیت ترین متریال برای کفپوش مطب و کلینیک ها تبدیل می کند. امروزه تعداد کلینیک ها دست شما را برای انتخاب بازتر کرده است. یکی دیگر از خدمات ویژه ای که مجموعه ی پایا دکور به متقاضیان محترم ارائه می دهد؛ طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی می باشد.این روزها با افزایش اهمیت دادن افراد مختلف به وضعیت ظاهری و زیبایی خود، تعداد کلینیک های ارائه دهنده ی خدمات مرتبط روز به روز در حال افزایش است و هر یک از این مراکز سعی دارند تا با ارائه ی کیفیت بهتر بتوانند رقابت سالم تری را نیز با یکدیگر داشته باشند. حتما تا به حال برایتان اتفاق افتاده که به یک محیط مطب پزشک یا کلینیکهای زیبایی مراجعه کنید و در همان بدو ورود و در نگاه اول حس بسیار خوبی اعم از آرامش و اطمینان از آن فضا دریافت کردید، هر چند که شناخت قبلی نسبت به آن نداشتهاید.

در محیط های درمانی بهتر است تا حد امکان از نور طبیعی استفاده شود. برای مثال در طراحی این مطب سعی شده است که تمام فضا استفاده حداکثر از نور طبیعی را داشته باشند. اتاق انتظار اولین جایی است که بیمار با آن مواجه میشود؛ اتاق انتظار بخش قابل توجهی از فضای مطب را به خود اختصاص میدهد، بنابراین باید فضای اتاق انتظار را به راحتی، تمیزی و آرامی لابی یک هتل تبدیل کنید! اینکه چه رنگی با شرایط روحی و روانی بیمار سازگار است خیلی مهم است، مثلاً در مطب های روان شناسی از رنگ های خنثی و کسل کننده کمتر استفاده میشود. امروزه طراحی داخلی مطب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا بیماران شرایط روحی و جسمی خاصی دارند که باید با رعایت استانداردها و نکات مهم طراحی آن را به بهترین نحو ممکن انجام داد.