خرید آداپتور و شارژر لپ تاپ اصل با قیمت عالی-شارژر لپتاپ مستر جانبی

خرید آداپتور و شارژر لپ تاپ اصل با قیمت عالی-شارژر لپتاپ مستر جانبی نکته مهم این است که خرابی این قطعه ممکن است باعث ایجاد مشکل برای سایر قطعات و حتی منجر به سوختن آنها شود. خرابی شارژر در اکثر اوقات تشخیص داده نمی شود و افراد پس از اتمام شارژر باتری به گمان اینکه لپ تاپ دچار مشکل شده است به تعمیرکار مراجعه می کنند. تامین انرژی باتری و لپ تاپ سبب شده اهمیت این قطعه در همه لپ تاپ ها به وضوح مشاهده شده به طوری که پیشرفته ترین لپ تاپ ها نیز بدون شارژر عملا بلا استفاده اند.

از آن جا که شارژر لپ تاپ عوامل مختلفی برای خرابی و نیاز به تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ دارد، در ادامه تعدادی از نشانه‌های آن را ذکر می‌کنیم. به همین دلیل است که کاربرانی که آداپتور لپ تاپ خود را هر روز با خود حمل می‌کنند و ناچارند که روزانه چندین بار آن را مچاله کرده در کیف بگذارند و دوباره باز کنند بیشترین احتیاج به تعویض شارژر لپ تاپ خود را دارند. جذابیت اصلی لپ‌تاپ‌ها این است که می‌توانید آنها را به هر مکانی با خود ببرید؛ بنابراین به‌همراه‌ داشتن شارژر لپ تاپضروری است؛ اما این کار می‌تواند مشکل باشد. به همین دلیل است که بسیاری از مردم اقدام به خرید شارژر لپ ‌تاپ می‌کنند تا بتوانند یکی را در خانه نگه دارند و دیگری را در کیف لپ‌تاپ خود قرار دهند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه آداپتور و شارژر لپ تاپ هستید.

شارژر ابزار برقی 12 ولت 2.5 آمپر برند ان ای سی مدل SEA40N2-12.0

البته ۶۰درصد رو در مورد z510 مطمئنم و بقیه لپ تاپ ها هم تا ۱۰۰ درصد که شارژ بشن از مدار خارج میشن . درجه ی تنظیم آن را بر روی ولتاژ قرار داده و پراپ های مثبت و منفی را به اهم متر متصل میکنیم ، پس از اتصال به سراغ شارژر لپ تاپ می رویم. مجموعه آرسده تماما میتونه مشکلات تعمیر لپ تاپ و تعمیرات انواع شارژر لپ تاپ رو برطرف کنید . فقط توجه داشته باشید که برای رفع ایراد باید لپ تاپ و شارژر تست شود . در بعضی مواقع شارژر تعمیر میشود ولی از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نیست که این مورد به شما اطلاع داده شده و در صورت تایید شما کاربر گرامی مشکل رفع می شود . در مورد لپ تاپ هم باید بگم که احتمال بسیار زیاد ایراد از مدار ورودی روی برد لپ تاپ هست و این مورد هم در این مجموعه به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد .

  • اگر باتری لپ تاپ شما جدا نمی‌شود مرحله بعدی را انجام دهید.
  • یک تبدیل است که جریان برق معمولی 110 تا 240 ولتی را به جریان برق با ولتاژ کمتر که دستگاه‌های کوچکتر‌ احتیاج دارند تبدیل می‌کند و از طریق کابل به آن‌ها می‌رساند.
  • همچنین کاملاً ممکن است که باتری شما برای شارژ کردن خود مشکل داشته باشد.
  • خرابی لپ تاپ ها خصوصا در محیط های کاری بسیار مشکل ساز است و می تواند باعث برهم زده شدن نظم کار و روند کار کارمندان شود.
  • پین ‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت­‌های مناسب ارائه می‌کند.

توجه داشته باشید که شارژرهای خارجی لپ تاپ معمولاً دارای مارک خاص هستند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که با مشخصات لپ تاپ شما مطابقت داشته باشد. اکثر شارژرهای خارجی لپ تاپ دارای چراغ های نشانگر هستند که هنگام شارژ باتری چشمک می زنند ، پس از شارژ کامل باتری ثابت می ماند. با این وجود ، روش هایی وجود دارد که حتی اگر ولتاژ باتری کمتر از ۱۲ ولت باشد ، می توانید لپ تاپ را به یک باتری اتومبیل وصل کنید. با این وجود ، احتیاط بسیار لازم است زیرا این کار می تواند به لپ تاپ آسیب بزند. اکنون زمان آن فرا می‌رسد که باید شارژر را از لپ تاپ خود خارج کنید و اجازه دهید تا زمانی که به طور خودکار به حالت خواب زمستانی در می‌آید، آن را تخلیه کنید. سعی نکنید زمانی که باتری در حال تخلیه است از لپ تاپ خود استفاده کنید، در غیر این صورت کالیبراسیون را مختل خواهید کرد.

با فعالیت در حوزه سیم و کابل نگرانیهای مالیم از بین رفت

با اتصال پراپ های مثبت به خروجی مثبت و اتصال پراپ منفی به خروجی منفی در حالت عادی باید اهم متر ولتاژ ۱۹v یا کمی بیشتر را نشان دهد . در صورت خرید یک آداپتور اصلی و مناسب، ایمنی لپ تاپ و باتری آن شارژر لپ تاپ ها تضمین شده است. به خوبی می‌دانید که هر مدل لپ تاپ از برندهای متفاوت می‌تواند کانکتورهای متفاوتی برای تغذیه داشته باشد. حتی برخی مدل‌های مختلف از یک برند نیز سوکت‌های متفاوتی دارند. لذا نوع آن را بشناسید که در غیر این صورت خرید صحیحی نخواهید داشت. برای تست کارکرد شاژر می تواند از روی آن اعداد مربوط به بخش ولتاژ، جریان و توان را بخوانید و با شارژر اصلی دستگاه چک کنید.

تعمیرات تبلت ایسوس