خانه شارژ کارتریج ، شارژ کارتریج در محل با گارانتی ، تعمیر پرینتر در محل با گارانتی , تعمیر و فروش کامپیوتر و لپ تاپ

بنابراین در زمان خرید کارتریج به این نکته توجه داشته باشید که تونر مختص به مدل کارتریج خود را انتخاب نمائید. می توان برای تمیز کردن محفظه کارتریج هم از فرچه و هم از وکیوم استفاده نمود. باید بدانید که اگر موارد مذکور رعایت نشود، ممکن است به پرینتر و نحوه چاپ گرفتن آسیب بزنید و هزینه تعویض پرینتر را به خود تحمیل کنید. اگر در زمان پرینت گرفتن ، چاپ نهایی دارای کیفیت خوبی نیست می توان گفت که شارژ‌کارتریج رو به اتمام است.

از این رو در اکثر شرکت های کوچک و بزرگ و ارگانها و همچنین مصارف خانگی به همراه کامپیوتر یک عدد پرینتر نیز برای چاپ اسناد در نظر گرفته می‌شود. شارژ کارتریج در فروشگاه اچ پی گالری با بهترین امکانات و تکنولوژی و استفاده از بهترین تونر و قطعات انجام میشود ، ما این موارد را جزو وظایف خود میدانیم . این شرکت با داشتن شانزده سال سابقه در خدمات و فروش توانسته است که طیف گسترده ای از مشتریان را برای خود فراهم کند . در حال حاضر شارژ کارتریج در محل کار یا منزل فقط برای شهر تهران امکان پذیر است. پس اگر در تهران هستید می توانید برای شارژ در محل کارتریج، تعمیر کارتریج در محل یا حتی تعویض کارتریج در محل در مناطق زیر درخواستتان را ثبت کنید.

لیبل (برچسب) هایی که بر روی کارتریج های نامرغوب چینی چسبانده می شود با نمونه های فوق تفاوت دارند. نوع استفاده ای که مشتری از دستگاه دارد هم عامل مهم دیگری برای هزینه ها است. برند دستگاه هم پارامتر دیگری است که روی هزینه ها اثرگذار است. این شرکت را یکی از دوستان به من معرفی کرده، واقعا کارشون عالیه میتونید امتحان کنید . ولی اگر بالای ۲۰ عدد کارتریج داشته باشید تا۲ ساعت هم تکنسین های ما میهمان شما هستنند .

کارتریج های چینی نیز خود به درجات مختلفی تقسیم بندی می شوند؛ برای نمونه کارتریج های چینی درجه ی یک دارای مشخصاتی می باشند که این مشخصات در نمونه های دیگر این محصول وجود ندارد. مشخصه ی اصلی در کارتریج های طرح چین درجه ی یک، یکی بودن و تطابق شماره سریال و تاریخ کارتریج و کارتن کارتریج می باشد که این موارد به صورت حک مشخص می شوند. این نکته لازم به ذکر است که در نمونه هایی از کارتریج های طرح چینی نامرغوب، شماره سریال با مهر داغ شده بر روی کاست کارتریج یکی شده است!

برای اینکه کارتریج به خوبی کار کند و عمر آن از مدت زمان استاندارد کمتر نشود، یک سری نکات برای مراقب و نگه داری از آنها را باید رعایت کنید. کارتریج پرینترهای لیزری چندان نیاز به توجه و مراقبت خاصی ندارند و با رعایت نکاتی عمومی و کلی درباره آنها می توانید طول عمر استفاده آنها را افزایش دهید. هزینه شارژ کارتریج اچ پی بستگی به خدماتی که روی آن انجام می‌شود، بستگی دارد. شارژ کارتریج خود هزینه‌ای مجزا دارد و قطعاتی که برای آن استفاده می‌شود، هزینه‌ای دیگری دارند. در مورد هزینه شارژ کارتریج 1102 hp هم باید گفت، در اینجا مدل و قیمت کارتریج شارژ کارتریج پرینترهای hp پرینتر مشخص است. همچنین میزان مصرف شما از پرینتر و کارکرد آن نیز بر هزینه شارژ کارتریج 1102 hp تاثیرگذار است.

خانه شارژ کارتریج ، شارژ کارتریج در محل با گارانتی ، تعمیر پرینتر در محل با گارانتی , تعمیر و فروش کامپیوتر و لپ تاپ چرا که بدون این قطعه قادر به چاپ و پرینت هیچ برگه‌ای نیستید. کارتریج، جوهر مورد نیاز پرینت را تامین می‌کند و جوهر را روی صفحه کاغذ می‌پاشد. کارتریج‌ها در دو قبل از اینکه بخواهیم در مورد، شارژ کارتریج حرف بزنیم ابتدا باید بدانیم کارتریج پرینتر چیست. به عبارت دیگر عامل موثر یعنی جوهر یا تونر مورد نیاز برای چاپ اسناد، درون کارتریج قرار می‌گیرد. از چه پرینتری استفاده می‌کنید؟ جوهری یا لیزری؟ بسته به نوع پرینتری که برای خود انتخاب می‌کنید، کارتریج‌ها نیز به دو گروه کارتریج تونر و کارتریج جوهر تقسیم می‌شوند.

  • قبل از انجام هرکاری، باید به سراغ دفترچه‌ی راهنمای پرینترتان بروید و با مطالعه‌ی آن، از نوع جوهر سازگار با دستگاه خود، مطلع شوید.
  • برای مثال قیمت شارژ کارتریج سامسونگ در محل با هزینه شارژ کارتریج 1102 hp متفاوت خواهد بود.
  • در واقع جوهر مورداستفاده برای شارژ مجدد کارتریج، توسط تامین کنندگان شخص ثالث انجام می گیرد که درجه پایین تری نسبت به برند اصلی دارد.
  • در این زمینه و همچنین جهت عقد قرارداد با شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها، آوند پرینتر می تواند راهنما و در نهایت خدمات آنرا به عهده بگیرد.

برای این مرحله، کارتریج را به صورتی که سوراخ رو به بالا باشد، قرار دهید. این‌گونه شارژ کارتریج با تونر کمی سخت می‌شود اما میخ یک وسیله همیشه در اختیار است. اگر خیلی سریع جوهر را به داخل سرنگ بکشید، شکاف هوا ایجاد می‌شود. شکاف‌های هوا موجب مسدود شدن کارتریج جوهر می‌شوند؛ بنابراین قبل از تزریق جوهر به سوراخ، اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب هوایی وجود ندارد. در این مرحله ، جوهر درون سرنگ را به درون کارتریج تزریق نمایید.

اگر مشاهده کردید که برگه های چاپ شده کیفیت روز اول را ندارند و کیفیت چاپ یکنواخت نیست، زمان تعویض یا شارژ کارتریج فرا رسیده است. همانطور که اشاره کردیم کارتریج منبع تامین رنگ در پرینتر می‌باشد که متناسب با نوع پرینتر درون آن جوهر یا پودر تونر ریخته می‌شود. درواقع پرینترها به دو نوع جوهرافشان و لیزری تقسیم می‌شوند که پرینترهای جوهرافشان از مدل‌های قدیمی پرینتر به حساب می‌آیند؛ تمامی پرینترهای جدید نیز از نوع پرینترهای لیزری هستند. درون کارتریج پرینترهای جوهرافشان، جوهر ریخته می‌شود و درون کارتریج پرینترهای لیزری به جای جوهر از پودری به نام تونر استفاده می‌شود که نقش همان جوهر در پرینترهای جوهرافشان را دارد.