بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید

همچنین شرکت مهاب همواره با تولید محصولات باکیفیت و متنوعی همچون: دستگاه تصفیه آب صنعتی، پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی، کلرزن، اکسیژن ساز، ازن ژنراتور، پکیج تزریق مواد شیمیایی، چربی گیر صنعتی و ده ها محصول قدرتمند دیگر، به صادرات گسترده به کشورهای همسایه پرداخته است. اما پساب خروجی از پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی، قابلیت استفاده های عمده صنعتی و کشاورزی را خواهد داشت. پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی به لحاظ مکانیزم دارای تفاوت های قابل توجهی با یکدیگر می باشند. البته در تمامی موارد فوق، انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی قادر است تا روزانه از ۵ الی ۲۰۰۰ متر مکعب آب را تصفیه کند.

خرید دستگاه تصفیه آب

آب با عبور از غشای این فیلتر تمامی آلودگی ها و املاح مضر آب را از بین می برد. منافذ این فیلتر دارای قطر ۵ میکرون است و موادی که از این قطر بزرگتر باشند از این مرحله عبور خواهند کرد و تصفیه نمی شوند. همچنین تعیین کنید که در هر روز کاری، به چه مقدار آب نصفیه یا شیرین شده احتیاج دارید. همچنین برای طراحی و تعیین حدودی قیمت این دستگاهها، نیاز است که برخی از نیازهای خود را بطور دقیق مشخص کنید. در نتیجه استفاده از آب شیرین کن های دریایی که با تکنولوژی خاص خود به شیرین سازی آب شور دریاها می پردازند، بسیار لازم و کارآمد خواهد بود.

دوم آنکه تقریباَ تمامی صنایع و امور زراعی و کشاورزی، برای فعالیتهای خود به آب شیرین نیاز دارند. دستگاه های اسمز معکوس حداقل در ۵ مرحله آب را تصفیه می کنند و چون فیلتر ممبران تمامی املاح آب را از بین می برد، یک فیلتر مینرال یا قلیایی به دستگاه اضافه می کنند تا مواد معدنی مفید بدن را به آب بازگرداند. حداقل و کمترین ظرفیت دستگاه آب شیرین کن صنعتی ۵ متر مکعب در شبانه روز میباشد. 2. دستگاه تصفیه آب صنعتی برای آبهای شور سطحی (Brakish Surface Water) که قادر به تصفیه آب خام با سختی ۰۰۰ppm است. مثلاَ معلوم کنید آبی که در اختیار دارید و یا در چرخه صنعت شما موجود است، تا چه میزان دارای سختی (TDS)، شوری و یا املاح است. به هنگام خرید مراقب باشید تا دستگاه فیلتراسیون شش مرحلهای را به جای دستگاه RO شش مرحلهای به شما نفروشند.

انواع فیلتر تصفیه آب

اما مهمترین تفاوت این دو دستگاه در پساب خروجی خرید تصفیه آب است. یکی از مهمترین توصیه ها ، این است که فریب تخفیف های دروغین و بسیار زیاد که در بعضی سایت های معروف وجود دارد را نخورید . در مرحله اول فیلتر پروپیلن با منافذ بسیاری که دارد از ورود شن و ماسه و مواد درشت تر آب جلوگری می کند.. پوسیدگی لوله های آب باعث می شوند که خاک ، گل ،شن و ماسه وارد آب آشامیدنی شهرها شوند و سلامتی شهروندان را با مشکل مواجه سازد. آب وارد این محفظه شده و از این فیلتر عبور می کند و با توجه به دقت آن ذرات معلق درون آب شامل: زنگ لوله های فلزی، گل و لای، شن و سایر ذرات معلق درون آب با توجه به دقت حذف آن از آب حذف می گردد. اهمیت این فیلتر از آنجاست که فیلتر ممبران که از غشای بسیار ریزبافتی ساخته شده و می تواند حتی مواد محلول در آب مانند نمک را تا اندازه 0.004 میکرون جدایش کند در برابر ذرات عبور کرده از پیش فیلترهای سه گانه بسیار حساس و آسیب پذیر است و راندمان آن را به شدت کم و سبب استهلاک عمر ممبران و پساب بیشتر آب می شود.

خرید فیلتر تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت ضامن سلامتی شما است و هزینه ای که برای خرید آن پرداخت می نمائید ، در واقع سرمایه گذاری شما برای سلامت خانواده خود می باشد.امروزه با توجه به وجود انواع آلودگی های میکروبی و شیمیایی در آب ، استفاده از دستگاه تصفیه آب نه یک انتخاب بلکه یکی از ضروریات تامین سلامت در خانواده هاست. برند Brita به کاربران تجهیزات خود این امکان را میدهد تا بتوانند با ثبت نام در برنامه رایگان این شرکت، در موعد مقرر برای تعویض فیلتر آب دستگاه، فیلتر را دریافت کنند. 3. همچنین تصفیه آب چاه (Brakish Well Water) نیز با حجم آب خام ورودی با TDS تا ۴۰۰۰ppm صورت می گیرد. همچنین ساخت سیستمهای وسیع شیرین سازی آب دریاها به شدت هزینه بردار است. کیفیت شاسی استیل دستگاه آب شیرین کن. استفاده از آب شیرین کن دریایی، بخصوص برای نوارهای ساحلی و شهرهای در مجاورت دریا، بسیار کارآمد می باشد.

خرید تصفیه آب

فاکتوری که به شدت در قیمت گذاری این دستگاهها موثر است. نیاز به تعویض مداوم فیلترهای تصفیه کننده آب، عدم توانایی در تصفیه آب های بسیار شور و قیمت گران از جمله معایب این دستگاه ها هستند. اسمز معکوس فرایند فیزیکی است که توانایی حذف 99 درصد جامدات محلول موجود در آب (TDS )، مواد کلوئیدی مواد آلی محلول و غیرمحلول، اندوتوکسین ها، ویروس ها، باکتری ها و آلاینده های میکروبیولوژی را به کمک غشا نیمه تراوا را دارد. اسمز معکوس پیشرفته ترین مکانیزم برای تصفیه سازی آب ات که در طی فرایندی توسط فشار آب خانگی و فشار دادن آب شیر از درون یک غشای نیمه تراوا، مواد غیر آلی و املاح مضر محلول در آب از بین می روند. مجموعه مهاب با در اختیار داشتن پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات و تکنولوژیهای روز جهان و به کارگیری استانداردهای داخلی و بین المللی، همواره در جهت تولید محصولاتی با استانداردها و کیفیت داخلی و جهانی و با دارا بودن نیروهای با تجربه و ماهر، قادر است تا پاسخگوی نیاز تمامی صاحبان صنایع و کارگاههای تولیدی سراسر ایران عزیز باشد.

در بهترین حالت و برای شهرهای بزرگ که میزان آلایندهها در آب زیاد است، دستگاههای هشت مرحله خانگی توصیه میشود. فیلتر ممبران اسمز معکوس در 13 لایه همراه با میلیون ها منافذ ریز، هر نوع آلاینده ای که با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نیستیم را از بین می برد تا سختی آب کاهش یابد. به دلیل اینکه دبی آب خروجی از فیلتر ممبران بسیار کم اس و اگر آن را به مستقیم به شیر وصل کنیم آب به صورت قطره و کم در دسترس ما قرار میگیرد لذا یک مخزن در سیستم دستگاه تعبیه شده است تا در در هنگامی که آب مصرف نمیکنیم پر شود و تا در مواقع مصرف آب با فشار و دبی مناسب در اختیارمان قرار گیرد. دستگاه های اسمز معکوس از چندین فیلتر، یک پمپ و یک مخزن و قطعات زیاد دیگری تشکیل شده اند.

کارایی تصفیه آب اسمز معکوس نسبت به روش های دیگر بسیار موثر تر و قوی تر است و آب را از تمام آلاینده های فیزیکی و حتی باکتری ها پاکسازی می کند. قیمت دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس نسبت به دیگر دستگاه ها بیشتر است. ما می توانید با تکیه بر دانش، نسبت به طراحی دستگاه برای شما اقدام کنیم. امروزه فیلترهای مخصوص این پارچ های تصفیه آب هم توسط برند دکتر بیز تولید می شوند که شما می توانید به راحتی اقدام به خرید آنها کرده و در بازه های زمانی مشخص فیلتر پارچ های تصفیه آب خود را تعویض کنید تا از نظر عملکرد و کیفیت تصفیه با مشکل رو به رو نشوید. شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان شرکت آتیه انرژِ تلاش در زمینه بهره برداری صحیح از دستگاه آب شیرین کن و همچنین رفع عیوب احتمالی و دیگر مسائل و مشکلات دستگاه های تصفیه آب صنعتی بهره مند شوید.

علاوه بر این، دستگاه های تصفیه خانگی، انواع مختلفی دارند که قبل از خرید باید اطلاعاتی در مورد آن ها کسب کنید. این دستگاه ها دارای مراحل مختلفی هستند که در هر مرحله یک فیلتر وظیفه ی خاصی را بر عهده دارد. این دستگاه ها در انواع مختلفی عرضه می شوند و شما بر حسب مکانی که زندگی می کنید و یا محل کارتان باید برای تهیه دستگاه مناسب خود، ابتدا با انواع آن ها آشنا شوید. مینروا فیلتر با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه افزایش کیفیت آب آشامیدنی شما را در امر انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی همراهی کرده است و در حال حاضر نیز، تیم حرفهای مینروا فیلتر با کارشناسان مجرب و متخصص به ارائه خدمات ارزنده در کنار عرضه دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازند. آکواپروفیلتر نماینده انحصاری محصولات AQUA NOTREN و AQUA OXWORS در ایران با توجه به رابطه و اهمیتی که مصرف آب سالم و تصفیه شده و مزایای استفاده از آن بر سلامتی مردم کشورمان دارد، با داشتن سالها تجربه در حوزه فیلتر های تصفیه آب یخچال های ساید بای ساید و دستگاه های تصفیه آب خانگی ، با هدف افزایش سطح آگاهی مردم در این زمینه و ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و خرید اینترنتی محصولات با قیمت مناسب ، اقدام به طراحی و ایجاد سایت آکواپروفیلتر کرده است.

انواع دستگاه تصفیه آب این که آیا شما یک دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری می کنید تا روی اوپن بماند یا یکی را برای نصب در زیر سینک خود نصب کنید ، فضایی که برای آن در دسترس است مورد توجه قرار می گیرد. یا آلومینیوم محلول در آب موجب آلزایمر زودرس در طولانی مدت میشود و بر روی عصب های مغز انسان تاثیرات اختلال آمیز دارد. متاسفانه این برند با وجود خارجی بودن ، استاندارد NSF ندارد اما این مسئله دلیل بر بی کیفیت بودن این برند نمی باشد و دستگاه تصفیه آب و فیلترهای استفاده شده در آن ، آب سالم و گوارا را برای شما تولید می کند . تصفیه آب مینروا دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهی سازمان بهداشت غذا و داروی آمریکا FDA، استاندارد اروپا CE و گواهینامه ی کنترل کیفیت بهداشت آب QW می باشد. بچه ها دائماً فعال هستند، بازی می کنند، در کلاس شرکت می کنند و معمولاً عرق زیادی از دست می دهند و در نتیجه آب بدنشان کم می شود.