بایگانی‌های دیوار کاذب سقف کاذب سقف کاذب pvc کناف سقف

بایگانی‌های دیوار کاذب سقف کاذب سقف کاذب pvc کناف سقف

به طور کلی قیمت کناف در ایران با نوسان قابل توجهی همراه است. این موضوع به علت متغیر بودن وضعیت اقتصادی، نرخ خرید یا نرخ تهیه متریال اولیه است. همچنین عواملی مانند تحولات سیاسی و نوسانات قیمت ارز نیز بر قیمت این متریال ساختمانی تاثیر به سزایی دارند. کناف‌ها از نظر کیفیت و قابلیت‌های خود با هم تفاوت بسیاری دارند. همین تفاوت‌ها باعث تفاوت قیمت قابل توجهی در نرخ کناف در بازار شده است.

  • همچنین سازه سیستم کناف دیوار دیوار نیز شامل رانر و استاد است که متناسب با ضخامت دیوار استفاده میشود.
  • تزئینات دکوراتیو در سیستم کناف بسیار ساده تر است و در نهایت با یک اره گرد بر به راحتی می توان سیستم نورپردازی سقف کناف را اجرا نمود.
  • شرکت آلمانیKnaufهمانند بسیاری از برندهای بین المللی دیگر در ایران فعال می باشد.
  • بهترین مدل کناف منحنی برای پذیرایی، مدل های منحنی نسبتا ساده و نه پیچیده هستند.

طریقه ساخت آن نیز به صورت اتصال هایی است که به سقف اصلی انجام می پذیرد، این اتصالات می توانند فلزی و یا چوبی باشند. سقف کاذب کنافانواع گوناگون و طرح ها و قیمت های متفاوتی دارد . در تصویر زیر اجرای سقف کاذب کنافدر مغازه ، پارکینگ، فروشگاه، درمانگاه، و اجرای کناف را در سالن و پذیرایی مشاهده میفرمایید. قبل از اجرا کاربرد کناف در سقف سعی کنید با مشاوران سقف کاذب gst تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در حال حاظر شرکت تولیدی سقف کاذب کناف gst محصولات کناف را طبق تعرفه و آنالیز کناف ایران عرضه می نماید.

نکته فنی زیرسازی سقف کاذب

اگرچه کناف به راحتی نصب می شود، اما نصب آن نیاز به نیروهای متخصص و ماهر دارد. عدم رعایت صحیح نکات اجرایی کناف کاری ، موجب ترک خوردن و باز شدن گوشه های آن پس از گذشت زمان می گردد. گاهی اوقات سقف کناذب کناف برای تاکید بر یک نقطه از منزل مانند میز نهار خوری اجرا می شود که این کار ایده بسیار جالب و چشمگیر است. این سقف یکنواختی فضا را از بین می برد و آن را به مرکز توجه تبدیل می کند. از سقف کاذب نه تنها برای پوشش سقف بلکه برای سقف حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده می شود. ومیتوانیم از انواع سقف کاذب گچی پی وی سی آلومینیومی آکوستیک کشسان آسمان مجازی و کشسان استفاده و به کار بندیم.

خرید سقف کناف

سپس پروفیل های F47 پانل خور عمود بر آن به فاصله حداکثر 50 سانتی متر از هم توسط بست کلیپس به پروفیل های باربر قفل می شوند. برای اجرای کناف ابتدا باید یکسری زیرسازی لازم را انجام دهید. این نوع سقف های متحرک از یکسری سازه های T شکل و تایل های سقفی ساخته می شود که شبکه سازه های T شکل با آویزهای قابل تنظیم به سقف وصل می شوند و سپس تایل ها درون این شبکه قرار داده می شوند. کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی و دکوری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. و دیوار پوش ام دی افو همچنین پارکت لمینت است که پارکت لمینت امروزه یک انتخاب بسیار محبوب برای افرادی هست که میخواهند در منزل خود تغییر دکوراسیون ایجاد کنند.

این مدل ها، سقف را شلوغ نمی کنند و در طی زمان همچنان زیبا هستند. زمانی که صحبت از معماری سقف به میان می‌آید باید فاکتورهای مختلفی مدنظر قرار گیرد. یکی از نکات مهم و اصلیاجرای سقف‌کناف،انتخاب عنصری است که سبک باشد و شکل دادن به آن کار سخت و پیچیده‌ای نباشد.

کناف سقف چه معایبی دارد؟

زیرا سقف ها قسمت اصلی تشکیل دهنده پذیرایی هستند و اولین قسمت از پذیرایی اند که دیده می شوند. کناف آر جی نوع معمولی کناف ها است که قابلیت ضد حریق یا ضد آب ندارد و معمولا برای زیبایی معماری یک ساختمان به کار اجرای کناف سقف می رود. شما همیشه اول روی حرفه ای بودن تیم کناف‌کار تمرکز کنین و سپس مابقی معایب سقف رو در نظر بگیرین؛ چراکه اولی مهم‌تره. ضربه ای که سقف کناف از اکیپ‌های آماتور می‌خوره واقعا قابل محاسبه نیست. کنترل متریال کناف با دتایل اجرایی کار دو بخش مهم داره که هر دو تا باید انجام بشه.