باتری یو پی اس با کیفیت بالا + بهترین قیمت باطری در بازار 1400 UPS Battery-مستر انرژی پلاس

سیستم باتری یو پی اس یک فاصله بین منبع تغذیه اصلی و برق پشتیبان است. لازم به ذکر است شناسایی باتری مورد نظر و بررسی فاکتور­های مختلف جهت خرید باتری یو پی اس از اهمیت بالایی برخوردار است. مهندسان شرکت بهراد با در نظر گرفتن تمامی نکات شما را در این کار یاری کرده و بهترین باتری را به شما ارائه می‌دهند. طول عمر باتری یو پی اس به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است طول عمر واقعی باتری با طول عمر طراحی شده توسط سازندگان متفاوت باشد. در بیشتر مواقع هنگامی که دمای باتری از میزان نامی بیشتر باشد طول عمر واقعی نسبت به طول عمر طراحی شده 50 تا 70 درصد کمتر است. متاسفانه مدل­های تقلبی برندهای معتبر باتری UPS موجود در بازار بسیار زیاد می­ باشد.

باتری یو پی اس 12 ولت 4.5 آمپر صباباتری

به این شکل که باتری های UPS باید در مکان ثابتی مستقر باشند تا منجر به مخلوط سرب و اسید باهم نشود ولی باتری های خودرویی اینگونه https://mrenergyplus.com/ نیستند. تفاوت های باتری (سرب اسید) و باتری (نیکل کادمیوم) در مواقعی که این باتری ها به مدار وصل نشوند، به مرور زمان به حالت دشارژ می روند . یو پی اس برای شبکه کامپیوتری به این منظور تولید شده است که در مراکز داده ها و دیتا سنتر ها در هر لحضه از ساعت به طور مداوم از برق مورد نیاز خود استفاده کنند.

  • طبق قانون مالیات کشور در قیمت تمام شده برای مصرف کننده مبلغ 9 درصد لحاظ خواهد شد.
  • علاوه بر این ما برای مشتریان مان که به صورت عمده و در حجم بالا خرید می کنند خدماتی نظیر ارسال رایگان را نیز عرضه می کنیم.
  • برای خرید صبا باتری می توانید با کارشناسان نمایندگی باتری صبا تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات کافی در رابطه با باتری یو پی اس مورد نیاز خود، سفارش را ثبت کنید تا در کمترین زمان به دستتان برسد.
  • این دستگاه جهت تامین انرژی الکتریکی مصرف کننده ها از باتری استفاده میکند.در زمان وصل بودن برق شبکه شهری باتری ها شارژ شده و در زمان قطعی برق انرژی از باتری تامین میشود.
با این که ماندگاری این باتری یو پی اس نسبت به دیگر انواع باتری یو پی اس بیشتر است، اما بهتر است در انتخاب آن ها به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید. باتری لیتیوم یون برای نگهداری احتیاج به یک فضای مجزا از تجهیزات دیگر دارد. با وجود این که تمام باتری های یو پی اس برای ماندگاری و دوام بیشتر، نیاز به نظارت و نگهداری دارند، اما رعایت اصول ایمنی در استفاده و نگهداری از باتری یو پی اس سلولی احتیاج به حداکثر میزان لازم دارد.

باتری 12 ولت 28 آمپر Sesco

باتری یو پی اس با کیفیت بالا + بهترین قیمت باطری در بازار 1400 UPS Battery-مستر انرژی پلاس کارخانه صبا باتری، باتری یو پی اس را با تکنولوژی تولید به روز و مطابق استاندارد های جهانی تولید می کند و آن را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. تکنولوژی تولید باتری یو پی اس در باتری 12 ولت و 6 ولت ، سیلد ساکن VRLA و در باتری های 2 ولت ، سیلد ساکن و OPZS است که همگی دارای عملکرد فوق العاده قوی هستند. کارخانه صبا باتری ، برای بازیافت باتری یو پی اس فرسوده، دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای را فراهم آورده است تا به بهترین شکل، بازیافت باتری های فرسوده را انجام دهد. به همین جهت برای آنکه بتواند باتری های فرسوده را جمع آوری کند، مبلغی را در نظر گرفته است و آنها را از مشتریان خود، خریداری می کند.

رطوبت، دمای محیط، عمق دشارژ و دفعات شارژ مجدد همگی باعث از دست رفتن ظرفیت باتری می شوند. بیشتر باتری های سرب اسیدی مهر و موم شده دارای طول عمری بین 3 تا 5 سال هستند و ارائه باتری جدید، یو پی اس را به حالت اولیه خود باز می گرداند. باتری یو پی اس باتری ها منبع ذخیره انرژی هستند که امروزه بیشتر دستگاه ها توسط آن ها کار می کنند و افراد به روش های مختلف استفاده های زیادی از آن ها می کنند. باتری ها انواع مختلفی دارند که باتری یو پی اس نمونه ای از آن ها است که این باتری ها در سه سطح عمر بالا، عمر متوسط و عمر پایین تقسیم بندی می شوند، باتری های عمر بالا شامل باتری های یو پی اس فیام ایتالیا ، پاناسونیک و سان لایت می شوند.