این خودرو ۳۵ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت تیبا، دنا، پژو و سمند

فعالان بازار خودرو اعتقاد دارند که احتمالا افزایش قیمت خودرو در بازار ادامه خواهد داشت، چراکه خریداران خودرو در بازار بدون توجه به قیمت و کیفیت خودرو و تنها با انگیزه سرمایه‌گذاری، اقدام به خرید خودرو می‌کنند.

در همین حال، قیمت تیبا هاچ بک EX در حدود ۶ میلیون تومان گران شده و در بازار با قیمت ۲۲۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. تیبا صندوق دار SX بنزینی هم ۱۰ میلیون تومان گران شده و در بازار ۲۱۹ میلیون تومان قیمت دارد.

گزارش‌های میدانی همچنین حاکی از آن است که قیمت تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در حدود ۱۰ میلیون تومان گران شده و به قیمت ۶۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رود. تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ هم ۳۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و به ۵۱۵ میلیون تومان رسیده است.

بنا به این گزارش، قیمت پژو پارس ELX-TU5 مدل ۱۴۰۱ از ابتدای آذرماه تاکنون ۲۰ میلیون تومان گران شده و در حال حاضر به ۵۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است. پژو پارس LX نیز ۱۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و در بازار به قیمت ۴۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رود.

قیمت کوییک اتوماتیک پلاس مدل ۱۴۰۱ هم از ابتدای آذرماه ۷ میلیون تومان گران شده و به ۳۱۲ میلیون تومان رسیده است. کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۷ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و در حال حاضر در بازار به قیمت ۲۲۷ میلیون تومان به فروش می‌رود.

۲۲۳۲۲۵


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1702247/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%DB%B3%DB%B5-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D9%86%D8%A7-%D9%BE%DA%98%D9%88

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو حاکی از آن است که پراید ۱۱۱ SE ابتدای آذرماه تاکنون ۴ میلیون تومان گران شده و در حال حاضر به ۲۱۲ میلیون تومان رسیده است. پراید ۱۳۱ SE نیز رشد ۱۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و در بازار با نرخ ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رود. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته و هم‌اکنون ۱۹۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

این خودرو ۳۵ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت تیبا، دنا، پژو و سمند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت خودرو همزمان با افزایش نرخ دلار در بازار آغاز شد و این تغییرات قیمتی با وجود کاهش نوسان بازار ارز، همچنان ادامه دارد.

اما قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ در حدود ۵ میلیون تومان افزایش یافته و به ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است. ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ هم ۶ میلیون تومان گران شده و به ۲۱۹ میلیون تومان رسیده است.

در این میان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ از ابتدای آذرماه تاکنون ۷ میلیون تومان گران شده و در بازار ۶۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. پژو ۲۰۷ دنده‌ای هم در این مدت ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و در بازار با قیمت ۴۷۰ میلیون تومان به فروش می‌رود. از سوی دیگر، قیمت پژو ۴۰۵ GLX بنزینی مدل ۱۳۹۹ در حدود ۱۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز نیز ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته و به ۳۳۵ میلیون تومان رسیده است.

شیب تند کاهش کیفیت خودروهای داخلی/ کاکایی: از آمارهایی که درباره افزایش کیفیت خودرو داده می‌شود، تعجب می‌کنم

اما سمند LX EF7 مدل ۱۴۰۱ در حدود ۷ میلیون تومان گران شده و به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت شاهین G نیز ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته و در بازار ۳۸۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

اما در میان مدل‌های پژو در بازار خودرو، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ از ابتدای آذرماه تاکنون ۱۱ میلیون تومان گران شده و به ۳۴۰ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز ۱۶ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و هم‌اکنون در بازار ۴۰۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. پژو ۲۰۶ SD V۸ مدل ۱۴۰۰ هم با افزایش ۱۵ میلیون تومانی قیمت، در بازار ۴۱۰ میلیون تومان دیده می‌شود.

بنا به این گزارش، قیمت دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ در حدود ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته و به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس 5 دنده توربو مدل ۱۴۰۰ در بازار ۲۰ میلیون تومان گران شده و با قیمت ۵۲۵ میلیون تومان دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید: عکس| پیکاپ غول‌پیکر چینی در بازار ایران