انواع ژانرهای اتاق فرار مجموعه اسکیپ اسکری اتاق فرار ترسناک | allescape

باید این موضوع را در جریان باشید که کارگروهی و فعالیت فیزیکی در بازی اتاق فرار حرف اول را می زند و برای اینکه در بازی راحت باشید پیشنهاد می کنیم که از لباسهای راحت و اسپرت استفاده کنید. پوشیدن کتونی و لباس راحت مخصوصا در بازیهای ترسناک می تواند دست شما را برای تحرک راحتر و لذت از بازی بیشتر باز گزارد. یک بازی گروهی می باشد در وحله اول شما نیاز داربد تا یک گروه تشکیل دهید. این گروه می تواند شامل دوستان، خانواده، هم کلاسیان دانشگاه و یا طراحی اتاق فرار همکاران شما باشد. بازی های اتاق فرار معمولا در گروههای 4 الی 8 نفره برگزار می شوند. با توضیحات داده‌شده حتما علاقه‌مند شده‌اید که تفریح مهیج و خلاقانه اتاق فرار را امتحان کنید.

تعداد نفرات مجاز برای بازی

برای رسیدن به این مرحله فقط کافیه به چند نکته مهم و اساسی توجه کنین. در نهایت سناریویی رو انتخاب کنین که تکراری و خسته کننده نباشه، واقعی باشه و با بهره مندی از المان های زیبایی شناسی گیرا و جذاب باشه. بعد از نوشتن سناریو، اونو برای دوستان و آشنایان بفرستین و از نظراتشون استفاده کنین.

انواع ژانرهای اتاق فرار مجموعه اسکیپ اسکری اتاق فرار ترسناک | allescape

می توانید به راحتی بگویید که این ها واقعی نیستند و تماماً ساختگی و دروغین اند.. مثلاً شما وقتی یک فیلم ترسناک را می بینید که در آن اشباح و زامبی ها به مردم حمله می کنند،. سلامت شما اولویت اول ماست، لطفا قبل از ورود به مجموعه این مطلب را مطالعه فرمایید. در این مرحله شما باید بهای بلیط رزروخود را پرداخت کنید و به مرحله ی بعد بروید و اطلاعات خود را از طریق پیامک دریافت کنید.

پس وقتی معماها را طراحی می‌کنیم خودمان را جای بازیکنان بگذاریم. خیلی از سناریوهای اجراشده از طرف تیم طراحی نیاز به فضاسازی و دکور بسیار قدیمی و ترسناکی دارد اما این دلیل بر آن نیست که واقعاً خود ملک هم باید این ویژگی را داشته باشد. امنیت جان بازیکنان همیشه در اولویت بوده و باید همواره در تمام تصمیم‌گیری‌های ما در رأس قوانین باشد.

  • این سناریو یا داستان بازی اتاق فرار به شما محیطی را که در آن قرار است وارد شوید را نشان می دهند.
  • یکی دیگر از ژانرهای اسکیپ روم ها که پیشنهاد می کنیم از دست ندهید، ژانر جنایی است.
  • استفاده (کپی) از مطالب این وبسایت تحت هر عنوانی بدون اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد.
  • اگر از بلندگوهای کوچک استفاده می‌کنید، میزان باس ممکن است کافی نباشد و بازیکنان را منحرف کند.
  • در این سبک از بازی ترس و وحشت شما است که مانع حرکت شما می‌شود؛ شما عالم به این هستید که ممکن است یک قاتل به دنبال شما بیفتد و این آگاهی شما باعث می‌شود که ترس و دلهره تا پایان بازی هم‌گروه شما شود.

باید توجه داشته باشید که در صورت انتخاب اتاق فراری با ژانر و سناریو ترسناک باید انتظار محیطی تاریک و ترسناک را داشته باشید. در صورتی که هم تیمی های شما نسبت به این فضاها فوبیای خاصی دارند باید قبل از انتخاب بازی دقت بیشتری داشته باشید. همانطور اگر سناریو اسکیپ روم شما جنایی باشد می توانید احتمال یک فضایی شبیه به دفتر یک کاراگاه یا محل وقوع یک قتل را داشته باشید. اگر اهل ماجراجویی و هیجان هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده حضور در یک اتاق فرار را تجربه کنید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که تجربه شرکت در اسکیپ روم‌ها را داشته‌اید، خوش‌حال می‌شویم نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بهترین اتاق‌ فراری را که تجربه کرد‌ه‌اید معرفی کنید.

درجه سختی اتاق فرار