اتاق فرار چیست + ویدئو و نکات لازم برای شروع بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

اتاق فرار چیست + ویدئو و نکات لازم برای شروع بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape تجربه یک اتاق فرار ترسناک با دکور خاص و طراحی متفاوت را در اتاق فرار اسم من سیدنی است تجربه کنید. اگر علاقه به یک فضای پیچیده و کمی چالشی برای هر فردید، این اتاق فرار به‌شدت به شما پیشنهاد ‌می‌شود زیرا نه‌تنها شما از نظر گروهی بلکه از نظر انفرادی نیز می‌توانید خود را محک بزنید. در مجموعه اسکیپ هوم ما برای شما دو اتاق فرار با نام‌های پاپوش و خانه اشباح را معرفی می‌کنیم و امید بر آن است، این اطلاعات برای شما مفید واقع شود. هدف اصلی این بازی این است که شما باید کشتی‌هایی که در آن‌ها گنج وجود دارد، پیدا کنید. این اتاق همان طور که گفته شد پر از معماهای سخت و دشوار است که کمتر کسی می‌تواند در مدت‌زمان تعیین‌شده از این اتاق با دست پر خارج شود. به همین دلیل زمان تعیین‌شده برای این بازی از یک ساعت به یک ساعت‌ونیم افزایش پیدا کرده است.

اتاق فرارهای غیرفعال تهران

معماهای اتاق فرار سبکهای متفاوتی دارنداز پیدا کردن یک کلید در زیر گلدان گرفته تا کنار هم گزاشتن تعدادی پازل و یا حل یک معادله ریاضی ساده و یا انجام یک کار مکانیکی. اسکیپ روم ایگور یکی از بازی‌های بسیار مهیج و در عین حال ترسناک را به اجرا می‌گذارد. سناریوی بازی به‌ این صورت است که در گذشته اتفاقات عجیب و مرموزی رخ داد که شروع به آسیب‌رساندن به شهرهای پیرامون خود کرد.

۷. کیوبیک | نماینده انحصاری شرکت کیوبیک اسپانیا

مجموعه “دیاکوکلاب” در زمینه‌ی طراحی و پیاده‌سازی اتاق فرار (اسکیپ روم) جذب نیروی اسکیپ روم فعالیت می کند. این مجموعه به عنوان مدرن ترین مجموعه اتاق فرار شیراز، شامل ۵ اتاق فرار هوشمند می باشد که بر اساس آخرین تکنولوژی روز طراحی و پیاده سازی شده اند. ژانر اکشن در سینما و بازی‌های ویدئویی به ژانرهایی گفته می‌شود پر از حادثه، در گیری‌های فیزیکی، جنگی و بعضاً رزمی است. در این‌گونه بازی‌های، معمولاً و نه همیشه از بازیگر برای پیشبرد قصه و بهینه‌سازی روایتگری بازی استفاده می‌شود.

  • دیگر همگی لوکیشن هایی خوب و از مقاصد تفریح در کرج هستند، می توان نام برد.
  • پیش پرداخت آنلاین شما بخشی از کل هزینه پرداختی است و جهت رزرو اتاق فرارتان می باشد.
  • در بررسی وسایل و دکور اتاق، به مسیر بازی و سرنخ ها توجه کنید.
  • همه چیز رو به ما بسپارید فقط روز قبل و بعد از رزرو آنلاین بازی حتما با ما به صورت تلفنی به ما اطلاع رسانی کنید تا هماهنگی های لازم انجام بشه.
مخاطب اتاق فرار اسکیپ ویژن آقایان و بانوان‌اند و محدوده سنی از ۱۶ سال به بالا و مدت‌زمان بازی هم ۶۰ دقیقه است. برای شروع بازی باید ۱۵ دقیقه پیش از آن در محل حاضر شوید. اتاق فرار، تفریح گروهیِ مهیج، فکری و جذابی است که در سال‌های اخیر نه‌تنها در ایران بلکه در دنیا تبدیل به یکی از پرطرف‌دارترین تفریحات بزرگسالان شده است. در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید. شما به همراه دوستانتان وارد اتاق‌هایی پر از معما می‌شوید که بر اساس سناریوی بازی، دکوراسیون مخصوص به خودش را دارد و می‌تواند در ژانرهای متنوعی مثل اتاق فرار ترسناک، مرموز، تعاملی، پلیسی، جنایی، فانتزی و …

در این ژانر، سختی بازی در حل معماهای پیچیده و دشوار نیست بلکه رویارویی با اتفاقات پیش‌بینی‌نشده و دلهره‌آور است که استرس ناشی از آن قدرت تمرکز و فکرکردن را تا حد زیادی از شما می‌گیرد. این اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ با آن چه شما از این بازی انتظار دارید کاملا متفاوت است. در این اتاق فرار خبری از تم و دکوراسیون‌های خاصی نیست و داستان خیلی مهیجی در آن وجود ندارد، اما معماهای بسیار متفاوت و دشواری دارد.