نمایندگی ایران خودرو کد 4314 رحیمی (شرکت هنگام خودرو گامرون)


امداد خودرو ( امداد سیار )

امداد خودرو (سیار)


در صورتيكه خودروي شما بعلت نقص فني قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر كشور مي‌توانيد با شماره 096440 (شركت امداد خودرو ايران) تماس حاصل نموده، تا امدادگران شركت به ياري شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نمايند.
تعميرات كليه خودروهاي توليدي شركت ايران خودرو در طي دوره گارانتي مشمول ضوابط گارانتي بوده و كليه نمايندگي‌هاي مجاز ايران خودرو موظف به پذيرش و تعمير خودرو مي‌باشند.مزایای دریافت اشتراک امداد سیار

•    مشتری با دریافت اشتراک امداد سیار، برای یک سال می تواند از خدمات سه بار حمل رایگان خودرو، راه اندازی خودرو بدون محدودیت و بدون هزینه ایاب و ذهاب استفاده نماید. خدمات قابل دریافت بسیار بیشتر از هزینه پرداختی است و شرکت دیگری با این شرایط خدمت رسانی نمی نماید.


•    شرکت امداد خودرو ایران با دارا بودن بزرگترین ناوگان امداد رسانی در ایران و پیشرفته ترین مرکز تماس و سیستمهای عملیاتی، قابلیت ارائه خدمت 24 ساعته در تمامی روزهای سال را دارد. دارا بودن استانداردهای خدمت رسانی، تعالی سازمانی و شکایت مشتریان، از جمله مزایای خدمت رسانی شرکت امداد خودرو ایران  می باشد.


•    تسهیلات فروش، تخفیفات مناسبتی، صدور و ارسال اشتراک با پیک رایگان

 


دامنه ارائه خدمت
  غيرمشتركيني كه عمر خودروهاي آنها زير 10 سال است.

 

 


روش ارائه خدمات

•    جهت درخواست امداد با مراكز پيام شركت امداد خودرو ايران با شماره 88612121 021 و 096440 بدون پیش شماره و سراسری, تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراك و يا شماره شاسي خودرو خود و ثبت مورد امداد در سيستم، كد پيگيري را دريافت نمائيد تا براي پيگيري‌هاي بعدي مورد استفاده قرار گيرد.


•    پس از اتمام تعميرات سيار، گزارش بازديد و تعمير خودرو را ملاحظه و در صورت تائید آنرا امضاء نموده، سپس يك نسخه از آن را از امدادگر دريافت نمائيد. ضمناً خواهشمند است نظرات خود را در قسمت مربوطه درج كنید.


•    در مواردي كه قطعات تعويض شده به حساب كارت طلايي و يا گارانتي باشد، قطعات تعويض شده متعلق به شركت امداد خودرو ايران بوده كه توسط نمايندگي و يا امدادگر دريافت خواهد شد.

 

 


مدارک مورد نیاز

•    مدارك شناسايي خودرو
•    اصل و كپي کارت گارانتی (براي توليدات شركت ايران خودرو كه مشمول گارانتي هستند)