Menu
خلافی خودرو قبضینو
عکس پروفایل دانلود
افکتینو

کیهانی: دلیلی برای ناراحتی وزارت وجود ندارد/ همیشه در آستانه انتخابات حواشی وجود داشته – irankhodro4314.ir

صدور کار های طلایی خودرو

به گزارش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجید کیهانی در مورد اینکه حواشی دوومیدانی زیاد شده است، اظهار داشت: متاسفانه بله، همین‌طور است. این روال از گذشته هم وجود داشته و ما همیشه در آستانه انتخابات این حاشیه‌ها را داشته‌ایم. تلاش می‌کنیم که کمتر شود و سعی می‌کنیم شرایط را برای انتخاب بهترین گزینه فراهم کنیم.

وی در مورد اینکه وزارت ورزش از مدیریت شما ناراضی است و این احتمال می‌رود قبل از پایان دوره شما سرپرست انتخاب شود، گفت: این موضوع درست نیست. همه برنامه‌های دوومیدانی جلو می‌رود و دلیلی برای ناراحتی کسی وجود ندارد. ما در جاکارتا نتایج‌مان خوب بوده و در دو نوجوانان هم بهترین نتیجه را در تاریخ دوومیدانی را گرفتیم. در قطر هم نسبتا عملکرد خوبی داشتیم. در حال حاضر هم مسابقات جهانی را پیش رو داریم و حدادی اردویش را در چین برگزار کرده و قرار است به فنلاند هم برود. در مجموع متناسب با نتایج ورزشکاران برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه ما در پرتاب دیسک حرف اول را در آسیا با مربیان ایرانی می‌زنیم، اما چرا به فکر آوردن مربی خارجی هستید، گفت: قطعا ما هم به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اندازه پیشکسوتان، مربیان و منتقدان دلمان برای دوومیدانی می‌سوزد و در فدراسیون نگاه دقیق‌ترین به این ورزش داریم. ما امروزه ورزشکارانی داریم که بتوانیم دو مدال طلا و نقره آسیا را در همه رده‌ها کسب کنیم. قطعا حفظ جایگاه مربیان داخلی مهم‌ترین برنامه فدراسیون است و برهمین اساس اولین سمینار مربیان داخلی را هم در این ماه قرار است برگزار کنیم.

کیهانی عنوان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: مربیانی که در چارچوب برنامه‌های فدراسیون کار کنند، مورد حمایت هستند. شاید یکی دو مربی هم خواسته‌ای از فدراسیون دارند که از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قواعد و توانمندی‌های ما خارج است. تلاش می‌کنیم آنها را هم در چارچوب فدراسیون قرار دهیم.

وی در مورد اینکه تیمور غیاثی حامی شما بود اما به خاطر پاداش و مسائل مالی کنار کشید و اعلام کرد هرگز اجازه نمی‌دهد شما دوباره رئیس شوید، گفت:‌ اشکال ندارد. نظر همه برای ما محترم است. هر کس در چارچوب فدراسیون باشد، قطعا همکاری می‌کند. غیاثی هم بزرگ دوومیدانی است.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه گفته بودید قرارداد استقلالی‌ها را پرداخت می‌کنید اما این اتفاق نیفتاده است، گفت: این تیم سال گذشته در لیگ ما بود و تاکنون 40 درصد از مبلغ قرارداد را هم پرداخت کرده است. در مورد 60 درصد باقیمانده در حال مذاکره با فتحی مدیرعامل این باشگاه هستیم تا به اشکال مختلف پرداخت شود.

کیهانی در مورد اینکه ورزشکاران از میزبانی ضعیف مسابقات قهرمانی کشور ناراضی بودند، گفت: اصلا این طور نبوده است. ما خوابگاه‌ها را بازدید کردیم و مناسب بوده است. همچنین تلاش کردیم بهترین امکانات را فراهم کنیم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

نمایندگی ایران خودرو 3414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *