Menu
خلافی خودرو قبضینو
عکس پروفایل دانلود
افکتینو

دل پُر قهرمان ‌پرتاپ دیسک و وزنه ایران از مسئولان؛ در ‌اراضی کشاورزی ‌تمرین می‌کنم – ثبت نام خودرو ایران خودرو

نمایندگی خودرو 3414

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، صادق محمدی ورزشکار کردستانی و یکی از مدال‌آوران مسابقات پیوند اعضا جهان که اخیراً نیز در انگلیس در ماده پرتاپ دیسک و پرتاپ وزنه به دو مدال نقره و برنز دست یافت؛ وی در گفت‌وگو با خبرنگار این رسانه به بیان مشکلات و انتظارات خود از مسئولان ورزشی استان پرداخت.

مشروح گفت‌وگوی خبرنگار تسنیم با این ورزشکار عنوان‌دار کردستانی را در ادامه می‌خوانید:

تسنیم: ابتدا خودتان را معرفی کنید و راز موفقیت خود را بفرمایید؟

صادق محمدی 24 ساله از شهرستان مریوان، ورزشکار رشته دومیدانی ماده پرتاب دیسک و پرتاپ وزنه هستم.

تسنیم: دو و میدانی را از چه سالی آغاز کردید و چگونه به این رشته علاقمند شدید؟

صادقی: حدوداً 5 سال مشغول به فعالیت در رشته دومیدانی هستم و از طریق یکی از مربیان دومیدانی شهرستان مریوان به‌نام آقای سوران محمدی به این رشته معرفی شدم.

تسنیم: سطح ورزش دو و میدانی در مریوان نسبت به استان‌های دیگر کشور را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

صادقی: در شهرستان مریوان دو و میدانی در سطح بسیار خوب و ورزشکارهای علاقه‌مند زیادی دارند و نسبت به استان‌های دیگر کشور نیز در سطح بالای قرار دارد و قطعاً اگر مسئولان به استعدادها توجه کنند می‌توانیم در آینده ورزشکاران بیشتری را در این رشته پرطرفدار پرورش و به جامعه ورزشی معرفی کنیم.

تسنیم: چه عناوین قهرمانی تاکنون کسب کرده‌اید؟

صادقی: خوشبختانه تاکنون یک مدال طلای استانی، 12 مدال طلای کشوری و دو مدال جهانی پرتاب دیسک و وزنه را کسب کرده‌ام.

تسنیم: یک ورزشکار برای رسیدن به مدال‌های قهرمانی باید چه شرایطی برایش مهیا شود؟

صادقی: شخصاً تا رسیدن به قهرمانی سختی‌های زیادی کشیده‌ام، خیلی روزها دو شیفت تمرین داشتم و کمبود امکانات ورزشی باعث شده بود شرایط سختی رو تحمل کنم، اما با این شرایط هم از تمریناتم دست نکشیدم و ادامه دادم و علاقه و عشقی که به ورزشم داشتم سبب شد که موفق و به هدفم برسم.

تسنیم: چه انتظاراتی از مسئولان دارید؟

صادقی: از مسئولان استانی و شهرستانی انتظار می‌رود به قهرمانان بیشتر اهمیت دهند، امکاناتی حداقلی که لازم است برای آنها تهیه کنند و مربی خوب، برنامه خوب و تغذیه مناسب در اختیار ما بگذراند، چراکه اینها شرط اولیه برای رسیدن به مدال قهرمانی است.

ورزشکار کردستانی به مدال برنز پرتاب وزنه مسابقات قهرمانی جهان دست یافت
درخشش ورزشکاران استان مرکزی در المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور
جذب حامی برای تیم دوومیدانی لرستان؛ 3 ورزشکار لهستانی به تیم پیوست

تسنیم: چه برنامه‌ای برای آینده خود دارید؟

صادقی: با برنامه و تحمل تمرینات سخت‌تر، هدف‌های بزرگ را دنبال می‌کنم و تلاش می‌کنم که در مسابقات پیش‌رو 2020 آمریکا مدال طلا کسب کنم.

تسنیم: هنگام برگشت از مسابقات جهانی، استقبال مسئولان از شما چطور بود؟

صادقی: استقبال خوبی بود، خدا را شاکرم و ممنون هستم از کلیه افرادی که حضور داشتند و بنده را سربلند کردند، واقعا عالی بود.

تسنیم: چه مشکلات و کمبودهای را در مسیر موفقیت خود می‌بینید ؟

صادقی: منم همچون ورزشکاران رشته‌های ورزشی دیگر مشکلات بسیاری دارم، از نبود امکانات و مکان ورزشی برای پرتاب تا بنیه مالی، چراکه من خودم برای پرتاب به بیرون شهر می‌رفتم و در داخل اراضی کشاورزی مجبور به تمرین بودم.

از مسئولان و متولیان امر واقعاً انتظار بیشتری می‌رود و امیدوارم هیئت دو و میدانی استان و اداره کل ورزش و جوانان شهرستان مریوان ورزشکاران و آینده‌داران کردستان را بیشتر در بیابند و حمایت کنند.

تسنیم: گله‌مندی از مسئولان دارید؟

صادقی: از رئیس ورزش و جوانان شهرستان مریوان گله‌مندم، یک ماه در اردو و مسابقات بودم، وی حتی یک بار حاضر به  تماس با من نبود، این که دیگر نیاز به اعتبار ندارد!؛ وی مدعی شد: مسئولان امکانات و مکان مناسب جهت تمرین در شهرستان مریوان برای من مهیا نمی‌کنند؛ نماینده مردم مریوان در مجلس با رئس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان فقط مبلغ 200 هزار تومان کارت هدیه را به من دادند که این مبلغ را به آنها پس دادم.

تسنیم: سخن پایانی:

صادقی: خدارا شاکرم که توانستم نتیجه تمامی زحماتم را بگیرم و از مسئولان انتظار دارم توجه و کمک‌های خود را به ورزشکاران و امسال من داشته باشند که آنها نیز بتوانند خوش بدرخشند و با انگیزه برای کسب عناوین بیشتر تلاش کنند.

از خانواده خودم و مربیان عزیزم آقایان سوران محمدی و حسین نثاری برای تمام زحماتی که برایم کشیده‌اند ممنون هستم و امیدوارم بتوانم ذره‌ای از زحمات آنها را جبران کنم.

انتهای پیام/ش

ثبت نام خودرو و پیش فروش خودرو های ایران خودرو 3414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *